Po celou dobu byla součástí programu ukázka králičího hopu, kdy mladé chovatelky postupně ukázaly všechny závodní disciplíny a tím si získaly velkou pozornost návštěvníků. V sobotu, i přes ranní přeháňky se odpoledne vyjasnilo a chovatelé se tak mohli těšit hojné účasti, kdy chvílemi stály u kasy fronty.

Dobrou náladu podpořilo i výborné občerstvení, které nám zajistil Dvůr Všerad, jakožto hlavní partner výstavy. V neděli však vydatně pršelo, proto byla účast nižší, ale ani tak to na skvělé náladě chovatelům neubralo. Nakonec se vyhlásili a ocenili ti nejlepší chovatelé.

Za obor králík bylo uděleno celkem osm čestných cen a pohár za nejlepšího králíka výstavy. Ten získal chovatel PhDr. Jan Jirků,Ph.D za plemeno Stříbřitý divoce zbarvený. Za obor holub bylo uděleno celkem deset čestných cen a pohár za nejlepšího holuba, který získal chovatel Vojtěch Radvanský za plemeno Pávík.

Za obor drůbež bylo uděleno celkem  pět čestných cen a pohár za nejlepší drůbež, který získal opět chovatel PhDr. Jan Jirků, Ph.D za plemeno Zdrobnělá paduánka černá.

Děkujeme všem našim sponzorům, kteří nás podporují v naší činnosti, a všem chovatelům, kteří se zúčastnili naší výstavy, a dále všem našim členům a dobrovolníkům.