Letošním překvapením je DJ Orbith, který patří mnoho let k nejvýraznějším postavám české taneční scény.

Industriální prostředí Cihelny v Čisté je originální místo nejen pro akce pod širým nebem, kde si ze dvou stagí určitě vyberete styl, který vás bude bavit, ale taky perfektní příležitost k setkání s přáteli. Hlavní druandbassová stage je kompletně zastřešená.

Chvíli po půlnoci se za playery postaví DJ Lookshot, rodák z Rakovníka, který už několik let vystupuje na plzeňské hudební scéně. O jeho talentu a imige při hraní se ví široko daleko. Kompletní ozvučení od rakovnických nadšenců DuPej sound je vynikající třešničkou na dortu, který se peče společně v domácí troubě s pomocí všech místních ručiček.

Cihelna nabízí komfortní a prostorný areál s možností parkování a stanování zdarma. Lístky můžete koupit v předprodeji na ticketportalu za 170 korun.

Těší se na vás především velký zástup domácích dýdžejů jako je: Airway, Béda, Bobák, Bombash, Boris, Cínek, Dundee76, Lucky79, Mike-sh, Spyro a Wlado. Nejinak je tomu u těch, kteří nám vnáší na festival tu potřebnou kvalitu, letos jsou to: Bodie Raw, Driver, Kozi, Lookshot, Orbith, Strict Mom & Dad Strict a Wash!

Bianka Hofrichtrová