Mezi ně patří například vystoupení pražského ženského sboru „Carmina Vocum“, tradiční předvánoční koncerty skupiny Haleluja Band nebo společné vystoupení skupin Napříč a LeMaJa. A patří sem určitě i skupina Mlha

Už nejednou zde zasvítili výběrem a interpretací hodnotných populárních melodií. I tentokrát byli skvělí, velmi potěšili všechny příznivce country a bluegrassové hudby, když zazpívali známé, méně známé a navíc i světově proslulé skladby jako je „El Condor Pasa“ nebo melodii z filmu Tenkrát na Západě, kterou proslavila tehdy čtrnáctiletá Patricie Janečková, později Věra Špinarová.

V úterý jsme tuto nesmrtelnou melodii slyšeli prvně zazpívat „živě“ známou sólistkou skupiny LeMaJa Lenkou Šocovou. Barevnost hudebního doprovodu zpěváků umožnila i dovednost členů hrát na více nástrojů, nejen na kytary a basu. Zněla i foukací harmonika, banjo, sopránová i basová flétna.

Soubor si posluchače již tradičně získal i originálním humorem v četných drobných replikách a komentářích. Absolutního úspěchu s nejsilnějšími ovacemi dosáhli účinkující společným zpěvem legendární po celé zemi známé písně „Život je jen náhoda“, kterou přidali na závěr.

Za všechny nadmíru spokojené posluchače pak muzikantům srdečně poděkovala starostka obce Kateřina Zusková. Je dohodnuto, že úterní koncert nebyl zdaleka poslední. Všichni se na skupinu Mlha už teď těší.