Béčko Dynamo začalo duel třicátého kola zostra a hned ve 3. minutě poslal Jihočechy do vedení Jan Zíka. Poté byla k vidění marná snaha Cábelíků o vyrovnání po celý první poločas.

Do druhé poločasu přišli na hřiště v dresu Cábelíků čtyři čerství hráči. Začátky poločasů Královu Dvoru avšak na Složišti nevyšly a stejně jako v prvním hned po úvodu druhého poločasu inkasoval. A byl to Petr Zíka, který po dvou minutách hry zvýšil na 2:0. Poté byla k vidění spíše údržbová hra domácí rezervy, který přidala v 78. minutě třetí gól zásluhou Böhma.

Teď na Cábelíky čeká pauza a poté příprava na další ročník soutěže, který startuje o víkendu 5. a 6. srpna. Své soupeře se Králův Dvůr dozví už v sobotu 24. června, kdy je na programu Losovací aktiv ŘK FAČR pro Čechy od 9:30 na Vysoké škole ekonomické v Praze.

České Budějovice B – Králův Dvůr 3:0 (1:0)

Branky: 3. Zíka J., 47. Zíka P., 76. Böhm.

Rozhodčí: Švorc, Trska, Gunitš.

ŽK: 0:0.

Diváci: 170.

FK Králův Dvůr: Kovařík, Novák R. (46. Kabele), Dvořák, Raley (46. Patrovský), Beňo (61. Hanč), Bouček, Nazarenko (46. Novák J.), Procházka (46. Novotný), Kraus, Behenský, Fatrdle. Trenér Tomáš Šilhavý.

#facr-vysledky|13067 |30#


Načítám tabulku ...