ČFL: Králův Dvůr – Domažlice 0:1 (0:1)

Branka: 27. Došlý. Rozhodčí: Vít, Vojtěch, Slavíček. ŽK: Bouček, Hell, Dolák – Teršl, Skopový, Došlý, Brych. Diváků: 140.

FK Králův Dvůr: Krček, Bouček, Novák, Hell, Zelenka, Procházka (75. Petr), Šebek, Balšánek, Sedláček (62. Dolák), Hejda, Kůžel.

Očekávanou takticky vedenou bitvu týmů, které se dobře znají, mohla zhatit už čtvrtá minuta. Domácí Marek Hejda se snažil o střelu, která nabrala zajímavý směr, až nakonec skončila na břevně domažlické branky. Škoda pro Cábelíky, při vstřeleném gólu by mohli chodit do otevřené obrany hostů. To se však nestalo a hrálo se spíše ve středu pole, když gólman Jiří Krček měl jediný složitější zákrok proti Skopovému.

Na konci první půlhodiny zaplesala srdce fanoušků, kteří chtěli vidět fotbalové okamžiky. Hostující Došlý si navedl míč z pravé strany mírně doprostřed a nádhernou střelou levou nohou zakroutil míč do protějšího rohu domácí branek. Krček neměl nárok. Ve druhém poločase se Cábelíci snažili o zteč, ale Chodové vystavili dobrou obrannou hráz a vyrovnání domácího týmu nedopustili.

Divize: ČLU Beroun – Jindřichův Hradec 2:0 (1:0)

Branky: 24. Soukup, 60. Sklenář. Rozhodčí: Pálek, Duda, Langmajer. ŽK: D. Počta - Tomek, Völfel. Diváků: 120.

Český lev-Union Beroun: Šebek, Štrougal, Počta D., Počta J. (73. Pelikán), Soukup (67. Král), Pipiška (78. Krčma), Poslední, Ježek, Sklenář, Lhotka, Horel.

Berouňané ztratili před týdnem body v derby s Hořovickem v závěru, i proto bylo jasné, že doma budou chtít získat výhru nad Jindřichovým Hradcem. „Bohužel jsme v Hořovicích nedokázali vstřelit při remízovém stavu 2:1 gól, což se povedlo až pár minut před koncem domácímu týmu opět po naší chybě v obraně. Čeká nás doma Jindřichův Hradec a nic jiného než vítězství nebereme,“ sliboval střelec dvou branek z derby Lukáš Sklenář. Jeho týmu se Jihočechy opravdu zdolat podařilo, navíc gólman Pavel Šebek vychytal nulu, za což byl rád. Skóre otevřel v prvním poločase David Soukup, na něhož ve druhém dějství navázal právě Lukáš Sklenář.

Divize: Soběslav – Hořovicko 3:1 (2:0)

Branky: 34. Bouchal, 42. Vaněk, 88. vlastní Mach - 80. Zítek. Rozhodčí: Nejedlý, Maiello, Štuk. ŽK: Podráský - Hošťálek. Diváků: 200.

FK Hořovicko: Bébr, Šum, Krupička, Pešl (64. Přibyl), Kuchař (90. Kuška), Pyšek, Hošťálek, Šmíd (38. Zítek), Mach, Balvín, Klimeš.

Hosté přijeli Do Soběslavi bez kapitána Jiřího Machurky. „Bude to pro nás velký problém,“ věděl už po derby trenér Pavel Novotný, který se rozhodl nahradit Machurku na stoperu dorostencem Janem Hošťálkem, který se otřískal v obraně mezi dospělými na zimním pražském turnaji. Domácí měli v prvním poločase sice několik rohů, ale obrana hostů odolávala vcelku v pohodě.

Na konci první půlhodiny ale přišla pro hosty další morová rána. U vlastní brankové čáry došlo ke střetu domácího hráče s Miroslavem Šmídem, vypadalo to i na faul, navíc Šmíd ležící na zemi schytal ještě ránu kopačkou bez míče. Po přerušení hry byl hráč hostů ošetřován a krátké přesilovky využili domácí dokonale, když skóre otevřel Bouchal. Zraněný Šmíd putoval do kabin a místo něho šel na hřiště Vojtěch Zítek, takže hostující štáb musel opět improvizovat v obraně.

Hořovicko se pak začalo osmělovat, ale chvílí před půlí převzal míč na hranici ofsajdu Vaněk, který dal před přestávkou domácím dvoubrankový náskok. Ve druhé půli se snažilo být Hořovicko aktivnější, za což se dostalo odměny, kdy po rychlé akci po pravé straně byl na konci Zítek, který snížil. Vyrovnat se však hostům nepodařilo, naopak, při úniku v závěru si po centru na druhé straně srazil nešťastně do vlastní sítě Jan Mach. Za zmínku stojí premiéra šestnáctiletého Martina Kušky v dresu Hořovicka.