Start pro obě strany důležitého zápasu začal překvapivě zajímavě. V páté minutě svítilo na výsledkové tabuli skóre 1:1, když za domácí skóroval Štursa a Cábelíci vyrovnali Černým.

„Divoký začátek, chyba u nás ve středu hřiště, nedůslednost, nevím, jestli nekoncentrace ze začátku zápasu, ale naštěstí jsme na to během chvíle reagovali, kdy soupeř udělal velkou chybu. Pak se hra vyrovnala, konec poločasu patřil Robstavu. Nám se poté povedlo dobře vstoupit do druhého, zápas jsme měli docela pod kontrolou, ale z jedné hezké akce domácích jsme dostali gól a to rozhodlo. Jinak nemáme pocit, že bychom v zápase byli horší, ale bohužel nemáme nic,“ povzdechl si trenér Cábelíků Tomáš Šilhavý.

Fotbalový míč
Komárov v přestřelce se Soběslaví schytal po vyloučení Nového bůra

O druhý i třetí zásah Robstavu se postarali střídající hráči. Po centru Zemana z úrovně penalty zamířil přesně Sow a v nastavení, když už hosté hráli na riziko, přidal pojistku Tolno. „Šťastná ruka trenéra domácích. Nemyslím si, že by v tom hrály roli síly, prostě oba byli na správném místě. Navíc ten třetí už byl v nastaveném čase, tam už to bylo takové rozhárané. Rozhodl ten druhý, tam jsme asi hráče špatně obsadili, ještě jsem to neviděl na videu. Nechali jsme ho tam ve vápně volného, měl dobrý výběr místa,“ uznal Tomáš Šilhavý.

Při pohledu na tabulku budou mít svěřenci Tomáše Šilhavého se záchranou spoustu práce. V dalším kole v sobotu 27. dubna hostí od 10:30 hodin rezervu Viktorie Plzeň.

Hořovice (v modrém) doma podlehly Mariánským Lázním 0:1.
Jediná lázeňská hlavička stačila, Mariánky se chytily v Hořovicích

„Cítíme, že ještě není nic ztraceno. Kola se krátí, uvědomujeme si, že jsme od záchrany dál, než jsme byli před zápasem v Přešticích, ale je ještě brzy to zabalit. Další kolo je pro nás stejně důležité jako teď vlastně všechny,“ uvědomuje si Šilhavý.

Robstav Přeštice - FK Králův Dvůr 3:1 (1:1). Branky: 4. Štursa, 72. Sow, 93. Tolno - 5. Černý. Rozhodčí: Panský - Toucha, Vychodil. Diváků: 120.

Robstav: Hrabačka - Heger, Tvaroh (93. Popovič), Kraml, Vandas, Štursa (85. Tolno), Petr, Řezáč (66. Sow), Zeman (93. Aw), Musa, Šulc.

Králův Dvůr: Tetour - Bouček, Chocholoušek, Šumilov, Novák (84. Benda) - Kraus, Kabele (77. Kuča), Hradecký, JInoch (73. Patrovský) - Černý, Krátký (84. Sedláček).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...