Divizní fotbalisty Komárova zdolal Králův Dvůr na jeho půdě 6:2. Poločas však skončil 1:1, v druhém dějství už svěřenci nového komárovského trenéra Marcela Máchy tahali za kratší konec a Cábelíkům se začalo dařit střelecky. Branky Komárova v týdnu dávali Vajs a Zítek, za Cábelíky se zaskvěl hattrickem Patrovský, jednu branku přidali Kraus, Sabou a Navalkov.

Dalším soupeřem Králova Dvora v přípravě byl celek hrající stejnou soutěž, ale B skupinu. Pardubice B se sice snažily, ale Cábelíkům podlehly 2:3. Zajímavostí utkání je, že všech pět branek padlo hned v prvním poločase.

Sparťané vstoupili do nové sezony vítězně, na domácím trávníku porazili Olomouc 2:0.
Plzeň na úvod ligy padla v Teplicích a přišla o Hejdu, Karviná rozdrtila Zlín

Králodvorští v roli hostů získali od začátku územní převahu, tu však zúročili až v 35. minutě Kabelem, na něhož po dvou minutách navázal Babescho. Prvoligová rezerva hned ve 40. minutě snížila zásluhou Brychnáče. A gólové hody pokračovaly!

Ve 42. minutě domácí Hanč odvrátil hlavou jen na velké vápno přímo ke Krausovi, který dal na 1:3. Minutu před koncem snížil nekompromisní ranou Pandula na 2:3. To ještě nikdo netušil, že ve druhém dějství už gól nepadne.

Ve druhém poločase měli sice Cábelíci stále více ze hry, ale domácí po domluvě v kabině bránili daleko lépe a protože i hostující defenziva pracovala na jedničku, branka už nepadla.