Ve 13. minutě se totiž prosadil Mario Carlo Maione, který vyslal přesnou střelu do horního růžku. „Hosté šli do rychlého protiútoku, my jsme špatně přebrali hráče a nechali soupeře i zakončit. Je to škoda, takovému gólu šlo zabránit,“ litoval trenér Králova Dvora Tomáš Šilhavý.

Domácí se pak snažili, ale jejich souboj s brankářem Vltavínu Filipem Ulrichem vyzněl pro hostující hvězdu utkání. Zaskvěl se několika zákroky a nulu udržel i při penaltě Martina Krause, kterou domácí kanonýr neproměnil. „Největšími šancemi byly určitě penalta a šance Kabeleho, který trefil břevno. Obrana soupeře celkem fungovala dobře, nebylo jednoduché dostat se k zakončení, ale branku jsme dát mohli a měli,“ uvedl Šilhavý.

Cábelíci odehráli takový zápas „blbec“, jak se lidově říká. „Asi je to tak. Pro nás je nepříjemné, že se na podzim podobné zápasy opakují,“ krčil rameny kouč Cábelíků.

V dalším zápase jede Králův Dvůr na Povltavskou FA do Štěchovic, která má stejně bodů. „Příprava se nebude lišit od jiných zápasů. Utkání vnímáme stejně důležité jako kterýkoliv jiný z podzimních zápasů,“ dodal Tomáš Šilhavý.

Králův Dvůr – Loko Vltavín 0:1 (0:1)

Branka: 13. Maione.

Rozhodčí: Kastl, Smitka, Havránek.

ŽK: Kabele, R. Novák – Ulrich, Tichý.

Diváci: 160.

FK Králův Dvůr: Toman, Novák R., Hell, Dvořák J., Holý (46. Fatrdle), Beňo, Procházka (75. Osvald), Kraus, Osypenko, Kabele, Krátký. Trenér: Tomáš Šilhavý.


Načítám tabulku ...