Po vyrovnaném průběhu první půle odpískal sudí Mudra pět minut před poločasem penaltu ve prospěch domácího celku. K míči se postavil zmiňovaný hráč, který poslal míč k opačné tyči, než skákal Daniel Toman.

Hosté se určitě v kabině hecovali, ale vstup na trávník jim v druhé půli nevyšel. Na odraženou střelu zareagoval domácí Matouš Nikl, který pěknou střelou zvýšil na 2:0. Cábelíci se snažili, ale vždy udeřilo na druhé straně, když se dvakrát trefil Douděra, jenž si připsal hattrick.

Tomáš Šilhavý
Po výhře nad rezervou Příbrami se chystá Králův Dvůr vyloupit Slavii

Rezerva Slavie Praha tak byla prvním týmem, který dokázal v této sezoně Králův Dvůr porazit. Cábelíci nicméně vedou tabulku A skupiny třetí nejvyšší soutěže. V sobotu přivítají doma poslední celek tabulky, ke středočeskému derby dorazí SK Rakovník. Hraje se tradičně od půl jedenácté.

„Se Slavií jsme prohráli zaslouženě, oni hráli výborně. Nenechali nás vůbec vydechnout. Nějaké šance jsme měli, ale kdybychom tam hráli ještě dneska, tak ten gól nedáme,“ hodnotil asistent kouče Jaromír Šilhan, podle něhož Královák hrál nádherný příběh, kdy od 21. srpna do 3. října 11 kol po sobě neprohrál. „Krása, jak říkám příběh hezkej,ale už se musíme koukat dopředu. Čeká nás Rakovník a nebude to nic lehkého, i když jsou dole v tabulce,“ je jasné Šilhanovi.

Slavia Praha B - Králův Dvůr 4:0 (1:0)

Branky: 40. PK, 64. a 73. Douděra, 47. Nikl. Rozhodčí: Mudra, Cihlář, Šiška. ŽK: Nikl, Obadal – Osvald, Beňo. Diváků: 150.

FK Králův Dvůr: Toman, Novák R., Hell, Dvořák (73. Holý), Kilián, Osvald (68. Jákl), Beňo, Osypenko (56. Krejdl), Kraus (68. Václavík), Novák J., Mach. Trenér: Šilhavý.