Králův Dvůr – Zápy 0:0

FK Králův Dvůr: Krček, Petr, Hell, Bouček, Bohánek, Dolák (46. Kůžel), Balšánek (46. Kraus), Procházka (80. Matějka), Šebek, Hejda (75. Černý), Sedláček (70. Bíba).

Ani jeden z celků nedokázal vstřelit branku, přičemž nasazení obou týmů bylo velmi obstojné. Hrál se důrazný fotbal, ale v mezích normy. Utkání mělo spád, ale obrany obou celků pracovaly velmi dobře. „Myslím si, že jsem za celý zápas řešil dvě složitější situace. První byla uprostřed první půle, kdy po centru hlavičkoval hráč Záp a druhá byla ke konci zápasu, kdy z poměrně dobré pozice střílel jejich útočník. Naštěstí střely nebyly dobře umístěné a podařilo se mi je chytit,“ popsal vychytanou nulu brankář Cábelíků Jiří Krček.

Plichta s vedoucím celkem třetí ligy určitě potěšila fanoušky, jak na tom byli ale po zápase hráči? „Musím říct, že alespoň já jsem nad tím tak nepřemýšlel. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon ze Slavie a nějakým způsobem se na hřišti prezentovat. Samozřejmě jsme věděli, že pokud zvládneme zápas se Zápy, tak se nám vítězství v turnaji hodně přiblíží,“ řekl gólman Cábelíků.

Pokud mohl být spokojen brankář Králova Dvora, litovali na druhé straně neproměněných šancí. „Měli jsme několik dobrých příležitostí, ale bohužel se nám nepodařily vyřešit tak, abychom je zakončili gólově. Nakonec si však myslím, že bod byl spravedlivý a bereme ho,“ uvedl Krček.

Turnaj v Praze měl zakončit celek Králova Dvora duelem s Kladnem, chtěl hrát už v pátek, ale pořadatelé na termín údajně nepřistoupili. Další komplikací je postup Kladna po jeho nedohraném utkání s Meteorem. „Mám v Kladně bývalého spoluhráče z Příbrami, takže jsme si o tom něco psali. Byli nespokojeni s řízením zápasu a navíc ke konci došlo i na pěsti, takže pokud to stále platí, tak se rozhodli, že do Prahy už nepojedou,“ dodal Jiří Krček.