Karlovy Vary - Králův Dvůr 3:2 (1:1)

Branky: 20. a 92. Kalina, 52. Holík - 28. Dolák, 61. Balšánek.

Rozhodčí: Hájek, Dujsík, Hanáková. ŽK: Kůžel, Petr, Černý, Hell (všichni KD). Diváci: 250.

FK Králův Dvůr: Krček, Bouček, Hell, Novák, Zelenka, Petr, Černý (90. Kraus), Balšánek, Dolák, Sedláček (86. Rešl), Kůžel.

První branka padla na dvorském stadionu již ve 20. minutě, kdy napřáhl zpoza šestnáctky Jan Kalina, který poprvé rozjásal slávistické fanoušky. Z vedení se však radovaly Karlovy Vary pouhých osm minut, ve 28. minutě bylo srovnáno, když se do střeleckých statistik zapsal Dominik Polák. Poté Slavia musela řešit hned několik zranění střídáním, přesto dokázala udržet nerozhodný stav.

Po změně stran navrátil vedení Slavii Tomáš Holík, ale Cábelíci opět gólově odpověděli, když se úspěšnou trefou zpoza šestnáctky prezentoval v 61. minutě kapitán Jakub Balšánek. S blížícím se závěrem duelu se všichni hráči pomalu a jistě připravovali na následný penaltový rozstřel. Zbytečně. V nastavené druhé minutě utkání měla Slavia výhodu trestného kopu, který chytrým lobem z dvaceti metrů přes zeď přetavil ve vítěznou branku Jan Kalina a dvorský stadion se posléze málem zbortil po vítězné euforii. „Na třetí branku jsme už nedokázali odpovědět,“ smutně zaznělo na králodvorském webu.

Cábelíci jdou do boje znovu už ve středu, kdy doma od 17 hodin přivítají Štěchovice.