Teď se už Cábelíci chystají v Horních Počernicích, kde je místní stadion útočištěm béčka pražské Slavie. Utkání začíná v 10:15 a ještě před zápasem se krátce vrátil trenér Tomáš Šilhavý k utkání s příbramskou rezervou.

Gól jste obdrželi brzy, ale zdálo se mi, že to týmem neotřáslo…
Souhlasím, souvisí to s tím, že se nám daří, hráči mají sebevědomí a víme, že jsme schopni zápas otočit.

V první půli jste se jednou zlobili na rozhodčí, co se vám nezdálo?
Snažíme se s hráči každý zápas prožívat a pomáhat jim z lavičky. Někdy z toho pak pramení jisté emoce. Ale hodnotit výkony rozhodčích nechceme.

LoBe Beroun v Pardubicích: zleva trenérka , L. Uxa, Š. Palata, T. Míka, D. Plhal, M.Palata, M. Hončík a lídr družstva T.Ludvík
Beroun zazářil ve druhé lize plavců, bere zlato!

Co jste říkal svěřencům po vyrovnání?
Pochválili jsme je za tu reakci po obdrženém gólu. Nabádali jsme je hlavně k pracovitosti a poctivosti směrem dozadu. Věřili jsme, že na lavici máme hráče, kteří mohou utkání rozhodnout.

Brzy jste dali na 2:1, kontrolovali jste podle vás hru? Podle mého Příbram B skoro nic neměla…
Je pravda, že obranná fáze fungovala, ale Příbram odehrála slušný zápas a furt jsme museli být koncentrovaní. Myslím, že i Tomič (Toman) měl několik důležitých a hlavně jistých zákroků. Dodával hráčům před sebou klid.

Jak padl rozhodující gól Honzy Macha, který byl jeho osmým v soutěži?
Machy si navedl balon na střelu, která mu dle mého ne úplně sedla, naštěstí ji jeden z hostujících hráčů tečoval do protipohybu Kočího.

Vyhráli jste 3:1, jaký byl pokřik v kabině?
Byl plně v režii maséra Vojty Fialy. I on má velký podíl na všech dosud získaných bodech. Vážíme si, že je součástí našeho týmu.