Co to pro Slavii bude znamenat? „Že nám odchází ze hřiště kvalitní a klíčový hráč pro ofenzivu, ale Martin bude působit nadále jako můj kolega,“ prozrazuje novou funkci Psohlavce v realizačním týmu sešívaných Geňo. Právě na něho společně s Psohlavcem vždy vymýšleli soupeři v obraně, jak je přelstít.

Třeba Luděk Kaufman ještě v hořovickém dresu o tom, jak překazit tomuto duu vstřelení branky, hodně při cestách do Varů přemýšlel. Jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se obě opory Slavie pod tehdy třetiligový stadion pod Remízkem přestěhují, ale sešlo z toho.

Ivan Marx kandiduje do VV OFS Beroun.
Ivan Marx věří, že se fotbalu vrátí důvěra a radost z krásné hry

Martin Psohlavec skončil hlavně kvůli zdravotním problémům. „Každopádně Pejskovi patří velké díky, protože má za sebou skvělou kariéru, nastřílel stovky branek a svou hrou a bojovností vždy bavil diváky. Klobouk dolů,“ popřáli mu Karlovarští.

Odchovanec SK Rakovník působil i ve Viktorii Plzeň, na Slovácku, v Ostrově a také německém Weidenu. V Rakovníku byl podle některých fanoušků místním Švancarou, který kromě gólů přinášel i spoustu legrace.