Do zápasu s Rakovníkem jste vstoupili lépe, snaha byla korunována gólem Martina Krause?
Začátek utkání se nám povedl a hned z prvního rohu jsme skórovali. Byla to dobře zahraná standardka, která se po pár odrazech dostala k úplně volnému Krausičovi, který byl jako vždy na správném místě (smích), a ten už skóroval do odkryté branky.

Jak jste docílil svého gólu a byl hodně uklidňující?
Před mým gólem odvedl skvělou práci Benis (Beňo), který po naší ztrátě ihned vybojoval balón a posunul mi ho na střed hřiště, kde jsem byl úplně volný. Jedním dotekem jsem si ho zpracoval a potom už jsem mířil na přední tyč, za kterou to pěkně zapadlo. Gól na 2:0 nás uklidnil, ale pořád to nebyla naše hra, chyběla nám trpělivost v přechodové fázi a i větší agresivita v soubojích, což se ukázalo i před inkasovaným gólem.

Co jste si říkali o přestávce i vzhledem kvůli snížení stavu?
Gól do šatny je vždycky nepříjemný, takže i za vedoucího stavu 2:1, jsme byli o přestávce spíše kritický a říkali jsme si, že musíme naší hru zlepšit a přidat třetí gól.

Skóre už se ale nepohnulo….
Ve druhé půli jsme byli více na míči než soupeř, ale chyběla nám kvalita před šestnáctkou, kde jsme si vytvářeli málo šancí a když už jsme se do nějaké dostali, tak finální řešení nebylo dobré. Na druhou stranu si myslím, že jsme soupeře do žádné velké příležitosti nepustili a díky tomu jsme nakonec utkání zvládli a vyhráli jsme 2:1.

S čím pojedete ve středu na Spartu?
Utkání se Spartou bude hodně těžké, viděli jsme jejich zápasy, mají kvalitní mladé hráče a zatím vypadají jako nejsilnější béčko ve třetí lize. Určitě ale nejedeme s poraženeckou náladou i minulý víkend jsme si dokázali ze Slavie odvézt dva body. Chceme navázat na tento výkon, ale abychom uspěli, budeme muset přidat ještě větší nasazení a kvalitu ve finální fázi. Jakmile se nám to podaří, věřím že si i ze Sparty dokážeme odvézt nějaké body.