PFA – Králův Dvůr 2:2 (1:1)

Téměř celý den pršelo, otázkou bylo, jak bude vypadat terén. „Ten byl v pořádku, déšť tomu naopak ještě pomohl,“ podotkl trenér Cábelíků Tomáš Šilhavý.

V jeho celku putoval do branky opět Václav Kudrna, jenže na konci první desetiminutovky musel vytáhnout první dobrý zákrok. Na druhé straně však po čtvrthodině udeřilo, když gól byl uveden v zápise jako vlastní v podání domácího Košaty. „Po centru Philippa Tvaroha zakončoval Jiří Kabele. Nemyslím si však, že to byl vlastní gól. Obránce se jen snažil zabránit na brankové čáře Jirkově dorážce,“ popsal úvodní gól Šilhavý.

Domácí ale po zbytečné ztrátě ve středu pole dokázali vyrovnat Martinem Novákem. „Bohužel jsme ani po jednom z našich gólů nedokázali odskočit na rozdíl dvou branek. Soupeř vždy rychle reagoval a srovnal,“ litoval trenér hostů, který tak předjímá i další pokračování.

„Po přestávce jsme chtěli byt hodně aktivní. To se nám celkem dařilo a je škoda, že když jsme se konečně dostali do vedení, tak jsme neuhlídali standardní situaci. Nejprve jsme skórovali opět po centru Tvaroha, tentokrát zakončoval Krátký. A pak přišla již zmiňovaná standardní situace a nepokrytí zadní tyče,“ řekl Šilhavý. Za domácí vyrovnával zkušený Štěpán Kučera. „Řekl bych, že odehrál svůj standard a určitě je důležitým hráčem Štěchovic,“ dodal trenér hostů.

Utkání nakonec skončilo plichtou. „Byť jsme se tlačili dopředu, tak vážnější šance měl soupeř a my musíme nakonec bod brát,“ přiznal Tomáš Šilhavý.

Branky: 25. Novák, 67. Kučera – 15. Kabele, 64. Krátký.

Rozhodčí: Jansa, Fojtík, Klír.

ŽK: Jakobovský, Benada – Tvaroh, Kubeš.

Diváků: 120.

FK Králkův Dvůr: Kudrna, Beňo (72. Osypenko), Holý, Kabele, Kilián, Krátký (77. Kubeš), Kraus, J. Novák (80. Hell), R. Novák, Osvald, Tvaroh. Trenér: Šilhavý.


Načítám tabulku ...