Problémy jsou však stále s možností trénovat. Zatímco se bruslí na Černém jezeře na Šumavě, na fotbalová hřiště hráči mohou vyběhnout jen ve dvou. Takže zbývá jen běhání a rozvoj individuálních schopností.

S úpravou termínů jsou spojené další kroky. Hlášenky všech soutěží jsou opět otevřeny až do 22. ledna (do 12 hodin). Oddíly mají za povinnost si hlášenku zkontrolovat, případně doplnit. Týká se to i Králova Dvora v ČFL, Hořovic a ČLU Beroun v divizi.

Hrající předseda fotbalového klubu TJ Nová Ves pod Pleší Jan Petrák.
Koho budeš volit? Tyhle nevol, to jsou lumpové. Petrák odkryl zákulisní praktiky

Alespoň přípravného zápasu si užili hráči divizních Hořovic, kteří se před měsícem utkali s Přední Kopaninou, kterou zdolali 3:1 brankami Braniše, Balvína a Macha. Králův Dvůr zase vyhrál například vysoko 6:1 na hřišti Tatranu Rakovník. Jestli však někde uvidíme nějaké hráče alespoň při přípravném utkání, je zatím tzv. ve hvězdách.

Kluby, jichž se týkají mládežnické soutěže, si hlášenku upraví podle nové upravené termínové listiny. Do hlášenky zadají skutečné datum utkání, hodinu a popřípadě do poznámky hřiště, v případě, že se neshoduje s hřištěm, které je v hlášence uvedeno. Na Berounsku jde o dorosty SK Hořovice.