Situace Klatov byla před utkání moc kritická. K jistým padajícím týmům Horní Bříze a Tochovicím by se v případě prohry hodně přiblížily. Také Komárov nemá ve velmi vyrovnané tabulce divizní skupiny A nic jistého.

V prvním poločase viděli diváci několik příležitostí na obou stranách, ale gólu se nedočkali. Jestliže příznivci domácích očekávali, že Komárov vykročí ve druhé půli za záchrannými body, zchladil je pět minut po obrátce Janda. A když přidal v 73. minutě druhou branku Klatov Holík, klesly akcie Komárova v tomto zápase hodně nízko.

Před týdnem vyhrál Králův Dvůr v Sokolově.
Cábelíci nezvládli druhou půli s Admirou

Nic na tom nezměnila ani snaha domácích něco s vývojem udělat, v závěru padly ještě dva góly. Nejprve zvýšil na 3:0 pro hosty Presl, na druhé straně kontroval Vokáč II.

Komárov je tři kola před koncem na devátém místě tabulky s 37 body, jejich soupeř zůstává čtrnáctý, ale už s 34 body. O bod za Komárovem jsou Rokycany a Příbram B, která překvapivě ztratila body v Horní Bříze po remíze 0:0. Stejně bodů jako Komárov mají Mariánské Lázně, Český Krumlov a Domažlice B, jistotu záchrany nemá ještě ani sedmá Aritma Praha s 37 body. Komárov zajíždí v dalším kole do Tochovic, kde se hraje v sobotu od 14 hodin.

Komárov - Klatovy 1:3 (0:0)

Branky: 90. Vokáč II - 50. Janda, 73. Holík, 89. Presl.

Rozhodčí: Koranda, Eibl, Žurek.

ŽK: Pužík, Srp - Ferko, Brabec, Valeš.

Diváci: 250.

FK Komárov: Altman, Vajs (83. Krejča), Kaufman, Ženíšek, Lang, Pužík, Mojdl, Adam Vokáč, Zítek (60. Bomko), Srp, Lehedza (77. Vokáč II). Trenér: Miroslav Nesnídal.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …