V berounském celku hraje prim útočník Tomáš Lhotka. Ten se stal společně s Martinem Jiroušem z Čížové nejlepším střelcem podzimu v A skupině této soutěži se čtrnácti zásahy. Na druhé straně je velkou oporou uzdravený Pavel Šebek v brance.

V Berouně se na divizi těšili i diváci. Na otvírací duel s Doubravkou dorazilo 250 fanoušků, nejvíce jich přišlo na derby s Hořovickem, celé tři stovky. Hned v prvním jarním domácím utkání by chtěl Beroun ale tuto metu překonat, přijedou Sedlčany, a ty mají širokou diváckou základnu. Uvidíme.

Svěřenci trenéra Podzemského pomalu ladili formu. V posledních třech přípravných zápasech nejprve prohrál Beroun s Nymburkem 1:5, poté s Brandýsem 0:2. „Soupeř byl častěji na balonu a nedělal školácké chyby v rozehrávce jako my,“ žehral Petr Podzemský.

V generálce s Horkami už měl k dispozici téměř celý kádr a ČLU dokázal zvítězit 2:0. A považte, kdo dával dva berounské góly! Navrátivší se kanonýr Marek Horel. Ve spojení s Lhotkou a Krůtou to může být na jaře pro soupeře smrtící nebezpečí.