Aritma Praha – ČLU Beroun 4:1

Oba týmy poznaly v předchozím dějství divize jeden fakt. Vokovický celek poprvé padl na půdě Jindřichova Hradce, Beroun naopak okusil premiérovou divizní výhru nad Přešticemi. I proto si diváci kladli otázku, jak se nabuzený nováček představí v Praze.
Jenže domácí udeřili hned ve druhé minutě, když se prosadil Turbák. „V kabině padlo pár informací, že Aritma není moc kombinačním týmem. Věděli jsme, že po pár přihrávkách dávají dlouhé balóny do stran. Po jednom z nich přišel centr z pravé strany, který prošel celým vápnem až na zadní tyč,“ viděl nepříjemnou situaci ze začátku utkání z lavičky Martin Krčma.

Český Lev-Union se však nepoložil, snažil se o kombinaci a vyrovnání. Domácí však dost dobře bránili, takže se hra odvíjela hlavně ve středu pole. „Ke konci poločasu se nějaký náš tlak vytvořil. Ale bez náznaku velké šance,“ uvedl berounský Krčma.
V úvodu druhého dějství se snažili hosté Aritmu zatlačit. „Na začátku druhého poločasu jsme měli dvě šance, které se ale nepodařilo proměnit,“ litoval Martin Krčma.

Společně s ostatními byl však šokován od 56. minuty. Považte – gól Adama Krause (56.), žlutá karta Pipiška (57.), gól Adama Krause (59.) a branka Jiřího Junka (60.). Najednou byl stav 4:0 a hosté pěkně otřesení. „Přišla naše slabá desetiminutovka. Aritma jednoduše potrestala naše chyby, které jsme jim darovali,“ krčil rameny berounský středopolař, který se na hřiště dostal v rámci trojího střídání v 77. minutě.

Střídání nastalo těsně po korekci stavu Dominikem Rigem na 4:1. „Gól Dominika padl po zahrání standardní situace, při které trefil některého z hráčů před sebou a od toho zapadl míč do branky,“ popsal gólovou radost Krčma.
Na stavu se už do konce nic nestalo, domácí takticky střídali a radovali se ze zisku tří bodů. Beroun odjel s prázdnou a chystá se na dalšího soupeře, kterým budou v sobotu na Ostrově silné Klatovy. „Na Klatovy se budeme připravovat jako na všechny soupeře. Budeme samozřejmě chtít navázat na poslední domácí vítězný zápas s Přešticemi a urvat tři body,“ je odhodlán Martin Krčma.