Na třetí místo rivala z Klatov nyní tým ze Slovan ztrácí tři body. „Chceme do konce sezony uhrát minimálně padesát bodů a ještě se pokusit zabojovat alespoň o čtvrté místo," říkal po zápase s Berounem trenér Petřína Radek Vodrážka, kterého jeho svěřenci potěšili velkou palební silou. Český lev-Union je na opačném pólu tabulky poslední a na záchranu potřebuje ze zbytku utkání nejméně devět bodů.

„Předváděli jsme dobrý fotbal," kvitoval zkušený lodivod, ale pak i lehce kritizoval. „V prvním poločase jsme určitě měli dát více branek," míní Vodrážka. Petřín vedl po hodině hry už 5:0, ale pak se jeho gólostroj zastavil.

Dvakrát naopak skórovali do té doby téměř neškodní hosté zásluhou produktivního Lhotky a nestárnoucího Horela. Ti tak dali výsledku konečnou a méně hrozivěji vypadající podobu. „Přestali jsme hrát. Zároveň jsme prostřídali sestavu a trvalo nám, než si to sedlo," doplnil trenér Petřínu Radek Vodrážka k zápasu.

SK Petřín Plzeň - ČLU Beroun 5:2

Poločas: 2:0.

Branky: 30. Klich, 31. J. Vodrážka, 52. Šimáně, 53. Demeter, 59. P. Zajíček - 60. Lhotka, 70. Horel.

Rozhodčí: Hanyš - Melničuk, Peschel.

ŽK: 2:1 (62. J. Vodrážka, 90. Kotěšovec - 62. Lhotka).

Diváci: 50.

SK Petřín Plzeň: Suchý - Šimáně (65. Fikrle), Klich, Kohout, Vinkler, J. Vodrážka (73. D. Vodrážka), Provod (65. Voves), Lisý, Bednář (65. Kotěšovec), P. Zajíček, Demeter (65. Štefl). Trenér: Radek Vodrážka.

ČLU Beroun: Šebek - Počta (65. Krpálek), Novosad (46. Tarhaj), Horel, Břížďala, Tarasov, Landa, Lacina (65. Pelikán), Poslední, Lhotka, Krůta (46. Knyazev). Trenér: Martin Pech.


Načítám tabulku …