Průměrná návštěva největšího zápasu berounského okresu se pohybuje kolem sedmi stovek platících. I tentokrát se počítá s hojnou účastí, které prospívá i fakt, že se představitelé obou klubů již domluvili na odehrání utkání na travnatém hřišti.

Při pohledu na tabulku se favorit hledá těžko. Páté Hořovice mají o pouhý bodík více než jejich sobotní soupeř. Obrany by si měly dát pozor na Jakuba Lukavského, jenž se po sobotní sedmé trefě osamostatnil na čele komárovských střelců. Na domácí straně to bude kapitán a nejzkušenější hráč na hřišti Jiří Mareš, který s osmi zásahy dělá defenzivám všech soupeřů starosti.

První dvě jarní kola vyznívají lépe pro hosty, kteří sice padli 0:1 na hřišti Petřínu Plzeň, ale doma si poradili 3:1 s rezervou třetiligových Domažlic. To svěřenci Ivana Pihávka očekávali do jarní části lepší vstup, nejprve na své UMT prohráli se Soběslaví 1:2 a následně nebyli úspěšní ani v Rokycanech - 1:4. Domácí prostředí hraje pro Hořovice a tak se očekává vyrovnané střetnutí, kde si nikdo nenechá nic zadarmo.

O atmosféru se budou starat komárovští mladí Ultras, kteří mají půl hodiny před výkopem sraz u Společenského domu Hořovice, odkud půjdou na stadion pochod. O tom, jestli jejich fandění přinese ovoce, se dozvíme až po zápase, který začíná v sobotu 23. března od 15 hodin.


Načítám tabulku ...