ČLU Beroun – Horky nad Jizerou 2:0

Svěřenci trenéra Petra Podzemského se střetli s týmem Horek. Ty hrají divizní skupinu C a jsou po podzimu na deváté příčce. Berounští si před začátkem jara pozvedli sebevědomí, když zvítězili o dva góly. „Zápas to byl bojovný. Horky pár příležitosti měly, ale Šéba (Pavel Šebek) nás podržel. Obě dvě naše branky dával Mára Horel,“ uvedl k zápasu útočník ČLU Tomáš Lhotka. Jeho tým vyrazí k úvodnímu mistrovskému utkání do Plzně na Doubravku, kde se hraje v sobotu od půl třetí.

Hlavně v rychlosti byl obrovský rozdíl mezi hrou Loun (v černém) a jejich soupeřem z Králova Dvora (v červeném).
Králův Dvůr nastřílel v generálce tři góly

Štěchovice – Hořovicko 6:1

Těžkého soupeře si pro generálku zvolilo Hořovicko, příprava se hrála ve Štěchovicích na přírodní trávě. Třetiligový tým domácích byl nad síly modrobílých. „Je to stále stejná písnička. Soupeř byl momentálně nad naše síly ve všech herních a taktických činnostech. Štěchovice byly jasně lepším týmem, opíraly se o zkušené hráče Volešáka, Kučeru a Bustu, kteří prošli první a druhou ligou. My máme kluky, kteří hráli nejvýš divizi, mizivé procento jich nakouklo výš, navíc věkový průměr jsme měli necelých dvacet let, taková utkání jsou pro ně moc těžká,“ zhodnotil utkání trenér Hořovicka Pavel Novotný.

„Trenérovi se výkon moc nelíbil, především z hlediska výsledku. Byl to silný soupeř, potrestal každou chybu. Určitě jsme na to tak i nahlíželi,“ vracel se k utkání mladík v hořovickém dresu Jan Mach, který pomýšlí už na první divizní utkání: „Určitě budeme rádi za každý bod. Myslím si ale, že naše hra se postupně zlepšuje a vypadá mnohem lépe než na začátku přípravy.“

Hořovicko začíná v Přešticích, utkání se hraje v sobotu od 10:15 hodin.

I.A třída

O druhém březnovém víkendu začnou také odvety v I. A třídě. Lídr A skupiny Komárov o víkendu nehrál, pouze trénoval. Navíc se na hřišti a v jeho okolí konala brigáda, na které napočítali přes dvacet lidí. V sobotu se také konala výroční schůze FK Komárov v sokolovně.

Ani druhý celek z I. A třídy Union Cerhovice o víkendu nehrál. Jejich soupeř na berounském Memoriálu Karla Abraháma Loděnice měl v sobotu valnou hromadu a ples, takže se utkání předehrávalo už ve čtvrtek. Cerhovice zvítězily nad Loděnicí 3:1, jejich dva góly vstřelil Lacina, jednou se trefil Šebek.

Komárov vstoupí do jara domácím duelem s Jílovým v sobotu od 10:30 hodin, Cerhovice začnou v neděli od 14:30 hodin také doma, soupeřem budou Petrovice.

Jaro otevřeli starší dorostenci Hořovicka (v modrém) výhrou.
Hořovicko zasadilo úder po obrátce