Králův Dvůr - Vyšehrad 2:5 (0:3)

Branky: 49. Kraus (PK), 84. Bohánek – 21. Drobílek (PK), 30. Rataj, 38. Švejdík, 56. Čapek (PK), 76. Vejvar. ŽK: Petr, Hell – Rataj, Kozel. Rozhodčí: Kubec, Cihlář, Štrincl. Diváků: 150.

FK Králův Dvůr: Krček, Procházka, Novák, Hell, Bouček (46. Hejda), Petr (65. Dolák), Šebek, Balšánek (81. Bohánek), Sedláček (46. Zelenka), Kraus, Kůžel (86. Bíba). Trenér: Šilhavý.

Před zápasem panovaly obavy, jestli bude terén způsobilý po celonočním dešti. Hřiště však vydrželo nápor nečasu, pro oba týmy nastala v sobotu dopoledne urputná lopota na pažitu, který se postupně stával bahnitým. Vyšehrad se netají ambicemi na postup do druhé ligy, do svých řad přivedl několik hráčů z pražské Slavie na hostování, mezi nimi i Berouňáka Davida Beňa, který si připsal v závěru při střídání několik minu v dresu Slavoje.

V prvním poločase zužitkoval Vyšehrad tři standardní situace, po kterých šel do třígólového vedení. O osudu utkání rozhodly 3 standartní situace v průběhu prvního poločasu, které dokázali hosté zužitkovat. Domácí se však nevzdali a dokázali po obrátce Krausem z penalty snížit. Jenže favorit utkání přes bojovný výkon Cábelíků potvrdil svojí kvalitu dalšími dvěma góly. Na konečných 2:5 snížil v závěru střídající Bohánek.

Hořovicko - Aritma Praha 0:2 (0:1)

Branky: 15. Beneš, 69. Macháček. Rozhodčí: Cochran, Lafek, Vokoun. ŽK: Kuchař, Šmíd – Macek. ČK: 35. Kuchař. Diváků: 70.

FK Hořovicko: Bébr, Machurka, Šmíd, Klimeš (46. Andrle), Kuchař, Krupička (46. Březina), Pyšek, Mach, Šum, Přibyl (78. Pešl), Borkovec (68. Zítek). Trenér: P. Novotný.

Utkání nepřineslo žádnou krásu, spíše urputnost. Hořovicko zaskočila událost na konci první čtvrthodiny, když rozhodčí přehlédl faul na Machurku, poté se kopal roh a hosté šli do vedení. Aritma hrozila především po rozích, když měla výškovou převahu, ale dalším gólům zabránil skvěle chytající Bébr. Když se domácí poprali s těžkým terénem a získávali půdu pod nohama, zasadil jim KO bek Kuchař. Ten nejprve ostře zajel do protihráče na půlce, za což inkasoval žlutou kartu, poté vztekle zakopl míč a šel do sprch, za což ho příznivci modrobílých nechválili.

Ve druhé půli se hra domácích zlepšila příchodem dvou čerstvých hráčů. „Chtělo by to gól, teď hrají dobře, ale vepředu jsme dost bezzubí,“ prohlásil jeden z diváků Jiří Froněk. Přání se mu nevyplnilo, i když brankář hostů musel řešit dvě ošemetné situace. Utkání rozhodl dvacet minut před koncem Macháček, snížit se pak nepodařilo v největší šanci střídající Pešl, který se ale o gól málo popral a nedosáhl na křížný míč před prázdnou brankou.

ČLU Beroun - Sedlčany 1:4 (1:2)

Branky: 20. Horel - 24. Kvěch, 25., 49. a 73. L. Matoušek. Rozhodčí: Štefan, Hádek, Machýček. Diváků: 120.

Český Lev-Union Beroun: Šebek, D. Počta, Krčma (46. Krůta), Soukup, J. Počta (78. Pelikán), Břížďala, Rigo, Král, Sklenář (62. Poslední), Lhotka, Horel.

Beroun šel sice do vedení zásluhou Marka Horela, ale Tatran během dvou minut dokázal skóre otočit. Sedlčany byly lepším týmem, domácí byli nervózní a hosté toho využili především Lukášem Matouškem, který ve druhém poločase zkompletoval hattrick.