SK Hořovice - FC Rokycany 1:0 (1:0)

Půl hodiny bušili domácího do obrany hostů a čtvrtou nadějnou akci proměnil Wacker, jemuž připravili zakončení Puchmertl s Bělohlávkem. Brankář hostů sice zasáhl, ale slabě a Wacker ho propálil.

Hořovice byly aktivní i dál, šanci měl kanonýr probíhajícího ročníku Mareš, ale do šance se už dostali také hosté. Mířili však nad. Když neuspěl ve velké možnosti domácí Vokůrka, šlo se do kabin.

Druhé dějství Hořovice začaly zase výborně, jenže Wackerovu už gólovou ránu vyhlavičkovat z brány obránce. Jednobrankové vedení bylo domácím málo i dál, chtěli pojistku, ale neúspěšně, do konce zápasu už svoje možnosti zahazovali. Naštěstí hosté toho směrem dopředu předvedli málo, matný byl i jejich závěrečný tlak a tak body zůstaly doma.

Fotbalová Hostouň (v zeleném) slaví, domácí Králův Dvůr porazila na jeho hřišti poprvé - 4:1.
Minule Argentinec, teď Brazilec. Hostouni vyhrávají zápasy synové slavných zemí

Jiskra Domažlice - FK Komárov 2:1 (0:1)

Hosté byli favoritem, zatím nulovým Domažlicím tak dali brzy první gól zásluhou Lukavského, ale další šance už nedali a v závěru toho hořce litovali. V poslední desetiminutovce udělali chybu a domácí vyrovnali, následně pak fauloval Klimeš a Jiskra z penalty dokonala obrat.

"Úplně zbytečná porážka. Měli jsme několik šancí jak potvrdit náskok, a pak uděláme nesmyslné chyby," zlobil se trenér Komárova Marcel Mácha.

A jak vidí nadcházející derby, před nímž se dostal do pozice favorita soupeř z Hořovic. "Rozhodne se až na hřišti," usmál se.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …