Úvod domácím vyšel. Nejprve sice Štychův centr ještě zadáci hostů odvrátili, ale v sedmé minutě Mýto udeřilo. Buršík našel Hereita, po jehož přihrávce střílel Štych. Odražený míč se dostal k Lávičkovi, který otevřel skóre. Hosté zahrozili po faulu Buršíka na Klimeše a na opačné straně skončil volej Martina Brože vedle svatyně. O čtyři minuty později bylo vyrovnáno. Hosté rozebrali obranu Mýta a na konci akce byl Jan Mach.

Slavoj opět převzal otěže a ve 36. minutě opět vedl. Po nedovoleném zákroku na Viletu a centru Frizoniho doklepl míč do sítě Růžička. Vzápětí mohl zvýšit Hereit, ale s jeho hlavičkou si poradil brankář Novák. V poslední minutě mohl skórovat Vileta, ani on neuspěl.

Kanonýrem víkendu se stal loděnický Tomáš Herejt.
Tomáš Herejt má před nucenou pauzou gólovou fazónu

Hned v úvodu druhého poločasu fauloval Martin Brož, trestný kop zadáci domácích odvrátili. Přešli do ofenzivy a Frizoni našel Viletu. Nejprve z toho byl roh a po jeho exekuci stejná dvojice zařídila stav 3:1! Po hodině hry musel předčasně do sprch hořovický Bělohlávek. Jenže právě tento moment hosty nabudil a během pěti minut srovnali! Střelu Jiřího Mareše vyrazil Vild, dorážka Tomáše Hlídka už skončila za jeho zády. Po zákroku Martina Brože na Tomáše Balvína pak nařídil sudí penaltu a bylo vyrovnáno.

Tři body zůstaly nakonec v Mýtě. Růžička našel dlouhým pasem Viletu, který oslovil Frizoniho a jeho pokus skončil počtvrté za Novákovými zády.


Načítám tabulku …