Asi nejzajímavější bude střetnutí s Milínem. Lídr krajského přeboru zahájil před časem strmý výstup nahoru, při kterém už dvakrát postoupil a láká předváděnou hrou i příznivce, protože angažoval několik hodně známých fotbalových jmen. Tím vůbec nejlákavějším je někdejší obrovský talent Sparty a národního týmu Václav Kadlec, který umí střílet branky i je připravovat a celkově lidi v hledišti pobavit.

Kromě něj má Milín v kádru další internacionály jako brankáře Marka Štěcha, stopera Ondřeje Mazucha, ex-ligisty Karla Soldáta, Jana Kvídu a další šikovné borce z Příbramska, které většina hořovických borců také dobře zná.

Turnaj v Hořovicích vyhráli Západočeši.
Na nohejbale v Hořovicích kralovali skvělí Západočeši

Zajímavé budou i zápasy s celky hrajícími divizní skupinu B. Už nadcházející sobotu se Hořovice utkají s pražským Meteorem a 9. února s Kladnem, které kdysi úspěšně vedl Ivan Pihávek. V Kladně hrál na podzim i ex-ligový Zdeněk Folprecht, ale odešel do Tuchlovic. Chytá tu ale známý brankář Milan Švenger, jenž hájíval i bránu Sparty.

Hořovice se utkají kromě zmíněných soků také s dorostem pražských Bohemians a poté s dvěma účastníky krajských přeborů Rapidem Plzeň (je třetí na Plzeňsku) a Tatranem Sedlčany (devátý ve středních Čechách).

Přípravné duely SK Hořovice:

SK Hořovice – Meteor Praha – SO 13.1. 10:30

SK Hořovice – LIGMET Milín – SO 3.2. 10:30

SK Hořovice – SK Kladno – PÁ 9.2. 17:30

SK Hořovice – Bohemians Praha U19 – SO 17.2. 10:30

SK Hořovice – Rapid Plzeň – SO 24.2. 10:30

SK Hořovice – Tatran Sedlčany – SO 2.3. 10:30