„Začátek utkání byl vyrovnaný. Po dobře kopnutém rohu jsme využili nacvičený náběh a šli do vedení. Bohužel vzápětí se za naší obranou ocitl hráč Mýta a zkušeně si došel pro penaltu. Následně jsme po rohu obdrželi gól na 2:1. Začátek druhého poločasu byl sporný, kdy ve vápně o nohu našeho obránce zakopl hráč Mýta a rozhodčí s radostí nařídil pokutový kop. Mýto bylo lepší, dovolili jsme jim ještě dvakrát skórovat. Kluci se snaží, ale chybí jim fotbalovost, zaznělo z tribuny. A to přesně vystihlo celé utkání. Na gól se nadřeme a sami ho obdržíme lehce. Musíme poctivě pracovat dál a věřit, že se nám podaří uhrát body v dalších zápasech,“ hodnotil utkání trenér Hořovic Petr Himl.

„Celý zápas jsme měli ve své režii. Škoda jen inkasované branky, kdy jsme nepohlídali po rohu hostujícího hráče. Brzy jsme ale srovnali a měli jsme navrch. Po minulém zápase jsme byli poměrně kritičtí směrem k hráčům a jsem rád, že si to vzali k srdci. Za tento zápas si zaslouží pochvalu,“ těšilo kouče Mýta Luboše Vašicu.

Mýto – Hořovice 5:1 (2:1)


Načítám tabulku ...

Branky: 17. z PK a 50. z PK Frizoni, 20. a 59. Vileta, 61. Skopový – 14. Kuška. Rozhodčí: Cichra, Štefan, Lafek. ŽK: Hereit – Klimeš, Steiner. Diváci: 234.

SK Hořovice: Steiner, Smetana (75. Vokůrka), Kuška, Mareš, Pyšek, Klimeš, Majid, Mencl (75. Šíma), Mihálik, Königsmark (46. Záluský), Zítek (63. Bašík). Trenér: Himl.