Domácí do utkání nastoupili v nových dresech a dlouho to vypadalo, že jim přinesou štěstí. Po vyrovnaném startu začali hrát lépe Hořovičtí, ale první velkou příležitost musel zlikvidovat Adam Brambora, jenž při absenci stabilního brankářského dua dostal znovu šanci v divizním střetnutí. Krátce před pauzou byl v pokutovém území podražen Königsmark a nabídnutou penaltu proměnil kapitán Mareš.

„Před zápasem jsem byl trochu nervózní. Po prvním dobrém zákroku jsem se ale už cítil dobře, soupeře jsme přehrávali a zaslouženě jsme šli před poločasem do vedení,“ hodnotí prvních 45 minut Brambora.

Jen dvě minuty po začátku druhého dějství Puchmertl krásným křižným centrem nastartoval Záluského, který úspěšně obstřelil vyběhnutého brankáře Beránka. Hosté neměli co ztratit a začali se více tlačit do ofenzivy, za což byli odměněni snížením z kopačky Kordíka.

Smetanovu nepříjemnou hlavičku přizvedl Beránek pouze nad branku a tak Jihočeši dostali vzápětí možnost vyrovnat po standardní situaci. Brambora nadvakrát svůj tým podržel, proti další dorážce Matušky už byl ale krátký.

„Na začátku druhého dějství jsme se dostali do dvoubrankového vedení, ale poté jsme polevili a soupeř začal hrozit ze standardních situací. Bohužel jsme dvakrát inkasovali a až poté jsme se dostali znovu do tempa a začali si vytvářet šance, ale žádné jsme neproměnili,“ mrzí Bramboru.

V poslední dvacetiminutovce Hořovice půjčily míč hostům jen zřídka. Nebezpečně střílel střídající Průša, ale Beránek byl na zemi včas. „Z remízy jsem zklamaný, doma bychom měli podobně rozehraná utkání zvládat vítězně,“ dodal Adam Brambora. V dalším kole svěřenci Ivana Pihávka zajíždí na půdu vedoucího Petřínu Plzeň. Začátek utkání je naplánován na sobotu 11. května od 10:15 hodin.

Hořovice - Český Krumlov 2:2 (1:0)

Branky: 44. Mareš (p), 47. Záluský - 60. Kordík, 70. Matuška. Rozhodčí: Zima - Jakl, Štěrba. Diváci: 200.

Hořovice: Brambora - Landa, Puchmertl, Kuška, Sarvaš - Mareš, Vostárek, Wacker (68. Bělohlávek) - Záluský (87. Kalina), Königsmark (55. Průša), Smetana.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...