Zdravotní stav Komárova podrobně okomentoval asistent trenéra Luděk Kaufman: „Bohužel jsme celý týden řešili množství zraněných hráčů, navíc jsme se dozvěděli, že Valerii Lehedza musí do práce, nešlo to jinak. Takže se rozjelo, že budeme mít co dělat, abychom dali jedenáctku," řekl Kaufman.

Doplnil jeden rychlý přestup a jeden miniaturní. "Ve čtvrtek se nám povedlo dotáhnout přestup Vojty Nedavašky, který poslední rok působil v Příbrami v dorostu, a na jeden zápas jsme si půjčili našeho odchovance Honzu Šmída z ČLU Beroun, kterého jsme hned zase vrátili do Berouna," hloásil komárovský asistent.

A dlouze vyjmenoval borce, kteří jsou na marodce: Michal Pužík, oba Vokáčové, Jan Mojdl a Vojtěch Zítek sice na pár minut nastoupil, ale trápí ho achilovka a musel střídat. "Musím říct, že takový hráčský stav jsem dlouho nezažil, opravdu nás zranění potkala v nejnevhodnější dobu. Honza Mojdl nakonec musel nastoupit na stoperu, celý týden byl nemocný a trápí ho bolavé lýtko, ale museli jsme po Michalovi zacelit díru v obraně a Honza se svými zkušenostmi a herním přehledem byl nejlepší varianta na tenhle post, i když je trochu zraněný a hrál se sebezapřením. Karel Vajs tři týdny kvůli problému s kolenem netrénoval a musel nastoupit do celého zápasu,“ vypočítal Kaufman

Soupeř z Příbrami byl naopak díky reprezentační pauze posílen o několik hráčů z širšího kádru A týmu. Ti svou kvalitu ukázali už v 6. minutě, když Antwi nacentroval na Janderu a ten hlavou nedal Blehovi sebemenší šanci. Po půlhodině hry hosté ještě odskočili, po nákopu za obranu nejprve Bleha zakročil, proti dorážce Andronikoua byl ale krátký.

Za prvních deset minut druhého poločasu padly hned tří branky, nejprve vykřesal naději Lukavský. Hosté rychle odpověděli, když se Andronikou dostal ke střele z hranice vápna a trefil se přímo k tyči. Na rozdíl jediné branky rychle snížil po rohovém kopu Lang. Jenže v 73. minutě se po jednoduché akci dostal před Blehu znovu Andronikou a završil svůj hattrick.

Korigovat skóre se domácím už nepodařilo a teď se musí dát zdravotně do pořádku a získat body v Tachově, který je po šesti zápasech zatím bez bodu.

Komárov - Příbram B 2:4 (0:2). Branky: 48. Lukavský, 54. Lang – 6. Jandera, 30., 52. a 73. – Andronikou. Rozhodčí: Žurek, Tupý, Izugrafov. Diváci: 260

Komárov: Bleha – Klimeš, Ženíšek, Mojdl, Lang, Srp (89. Řepík), Břížďala, Lukavský, Nedvěd (68. Zítek (83. Šmíd)), Nedavaška, Vajs.

Příbram B: Smrkovský – Jelínek (89. Šindler), Lisý, Krch, Antwi, Jandera, Andronikou, Brabec, Čížek (60. Kareš), Gerža (79. Krasniqi), Šurýn (89. Makarčuk).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...