Komárov se nejprve předvedl ve velmi dobré formě na umělé trávě v Sedlčanech, kde zvítězil 4:1 po poločase 2:0. Branky Komárova vstřelili Adam Vokáč II, Jakub Lukavský, Tomáš Srp a Vladyslav Bomko.

Do zápasu vstoupil Komárov skvěle, už v páté minutě vedl o dva góly. To divizní tým posadilo na koně, Komárov kontroloval hru, diváci si ale dalších velkých šancí moc neužili. „Komárovští ale byli efektivnější a projevila se jejich kvalita,“ uznal trenér Sedlčan Vlastimil Zelenka.

Po zápase Komárovští ještě trénovali v domácím prostředí a pak se přesunuli na jih Čech, konkrétně do Písku. Tam pro ně trenér Miroslav Nesnídal přichystal vydatné kondiční menu. Včetně přípravného zápasu na písecké umělé trávě.

Ten odehrál Komárov s týmem jihočeského krajského přeboru Al-Ko Semice. Jihočechy poslal do vedení Sádlo. Komárov se pak snažil o vyrovnání, ale jasné šance nepřicházely. Po obrátce se dostal k odraženému míči Michal Pužík a srovnal skóre. Oba týmy střídaly, na hostech byla vidět náročnost přípravy. Toho využily Semice ke vstřelení dalších dvou branek, nejprve byl úspěšný po rohu Valach a pak téměř do prázdné uzavřel skóre na 3:1 Linhart.

Komárovští fotbalisté si po soustředění odpočinou, potrénují a další zápas na ně čeká v sobotu 25. února od 15 hodin na hřišti ABC Braník.