Na ní se o něco lépe vedlo Sedlčanům, které vyhrály 2:1 po poločase 1:0.

Komárov nepřijel od začátku jen bránit a tak byla k vidění rychlá a důrazná kopaná. Po čtvrthodině hry pomohla obrana Hejcmanovi, když zblokovala dvě střely, na druhé straně trestný kop Pužíka brankář Glogar jen vyrazil, ale pak dorážku Srpa se štěstím zlikvidoval. Po rohu se pak vrhal na zadní tyči rybičkou k hlavičce Komínek, ale mířil vedle. Tři minuty před poločasem vydláždil uličku Lípa Sochůrkovi, který mířil přesně na zadní tyč a domácí šli do vedení.

Ve druhém poločase tlačil Komárov po většinu času na pilu a i přes střídání. Po deseti minutách byl vyrovnáno, když se po centru Vokáče I prosadil Vajs. Jenže pak přišla hrubice ze strany hostů, kterou Repetný proměnil ve vítězný gól Tatranu. Komárov se pak snažil o vyrovnání, což se mu však nevydařilo stejně jako Sedlčany, nedotáhly dva gólové brejky do otevřené obrany do konce.

„Před prvním mistrovským zápasem jsem si opět dokázali, že umíme hrát s divizními celky, ačkoliv chybí trochu více koncentrace a žádný zápas se neobešel bez fatálních chyb,“ zaznělo hodnocení na komárovském webu.