Od prvních minut měli míč častěji na kopačkách domácí a Komárov čekal na svou šanci z protiútoků. Jeden takový rozjel Lukavský, zvládl i nahrát pod sebe, ale jediný obránce přihrávku zblokoval. Komárov držel brankář Lorenz, který si poradil se střelami Čížka a Parka.

Tlak domácích vyvrcholil kolem třicáté minuty, kdy nejprve spálil loženku Čejka, aby dvě minuty poté po hezké kombinaci předložil míč před prázdnou branku Gornickému - 1:0.

I po změně stran o trochu lépe hrála Příbram, šance ale ubývaly. V 74. minutě poslal Nový do úniku Lukavského, ten byl ve vápně faulován Roušarem a sudí Pena nařídil pokutový kop. Na ten si věřil kapitán Michal Pužík a chladnokrevně ho proměnil. Asi za minutu mohl být dokonán obrat, ale Lukavský svou silnější levačkou jen přestřelil.

„Typický zápas pro nás. Herně jsme byli lepší, ale na to se fotbal nehraje. Dostaneme na 1:1, a pak ve zbytku, kdy nám zbývá přibližně dvacet minut, jsem na hráčích neviděl, že by chtěli zvrátit výsledek, což mě mrzí,“ řekl příbramský asistent trenéra Tomáš Wágner.

V závěru bylo vidět, že se oba týmy s remízou spokojily a nikdo se do žádných přehnaných akcí nehnal. Další možnost získat tři body budou mít hráči Komárova na domácí půdě v sobotu 13. dubna proti poslednímu Tachovu v 10:30 hodin.

Příbram B - Komárov 1:1 (1:0). Branky: 30. Gornický - 74. Pužík (PK). Rozhodčí: Pena - Havránek, Kříž. Diváků: 68.

Komárov: Lorenz - Šmíd (71. Vajs), Ženíšek, Pužík, Lang, Nový, Vokáč (85. Nedvěd Matyáš), Mojdl, Nedvěd Marek, Lukavský, Lehedza.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...