Po dobu celého prvního dějství se ani jeden mančaft nedostával do vyložených příležitostí. Černého střelu z malého vápna zachytil Lorenz a Lukavského pokus skončil v rukavicích domácího strážce svatyně. „Myslím si, že dělba bodů byla spravedlivá. Zápasu by určitě slušely góly, šance byly k vidění na obou stranách. První půle byla herně celkem vyrovnaná, ale Doubravka se dostávala do šancí, zatímco my jsme měli spíše náznaky,“ uznal Lukavský.

Po pauze Komárovští soupeře začali přehrávat. Nedvěd zamířil vedle a v ojedinělé možnosti domácí Zajíček branku překopl. Na startu poslední dvacetiminutovky byl Nedavaška faulován Roubalem, ale odpískaný pokutový kop neproměnil kapitán Pužík. Po jednom z protiútoků byl před brankářem domácích sám Zítek, ale rovněž neproměnil. „Ve druhé půli se role otočily a řekl bych, že jsme byli nebezpečnější my. Neproměnili jsme penaltu a ještě jednu velkou šanci. Nicméně my bod bereme a připravíme se na další zápas, kdy hostíme Aritmu,“ řekl Lukavský.

Autor: Vojtěch Fairaisl

Doubravka - Komárov 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Šálková - Hessová, Špindlerová. Diváci: 100.

Komárov: Lorenz - Nový, Ženíšek, Pužík, Lang (46. Vokáč) - Nedvěd (80. Klimeš), Soukup, Nedavaška, Šmíd (56. Zítek) - Lukavský, Lehedza (92. Suchý).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...