Zápas se odehrál na petřínské umělé trávě. „Hrálo se na umělé trávě, měli to psané. Domácí chtěli jít na trávu, ale my jsme byli připraveni na umělku, takže jsme s ní počítali a šlo se tam,“ uvedl středopolař hostů Michal Pužík.

„Do zápasu jsme šli s cílem neprohrát, a to se povedlo,“ prozradil cíl Komárova Pužík, který přidal i svůj názor na červenou kartu Jana Mojdla ze 44. minuty prvního poločasu: „Zápas červená určitě ovlivnila, hrát celý druhý poločas v deseti je dost náročné. Ale musím říci, že jsme ještě víc bojovali jeden za druhého a odměnou je ten jeden bodík. První Mojdlova žlutá byla, že se nepohodl s rozhodčím. Druhá za faul u soupeřova vápna, ta byla asi hodně přísná.“

Zápas se ale odehrával spíš ve středu pole, brankář Komárova Lukáš Altman si připsal nulu na svém kontě. „Nějaké dvě šance jsme měli, ale nedotáhli jsme je. Spíše jsem se v deseti lidech soustředili na obranu. Bod bereme a jsme za něj moc rádi, hlavně když jsme hráli v oslabení,“ řekl Pužík.

Komárov neprohrál ani ve čtvrtém utkání jarních odvet. „Čtyři zápasy, deset bodů, tři zápasy s nulou vzadu. Začátek parádní, ale zatím to vůbec nic neznamená. Jedeme dál, teď nás doma čekají silné Katovice, ale věřím, že se v týdnu dobře připravíme a body zůstanou doma,“ dodal Michal Pužík.

Petřín Plzeň – Komárov 0:0

Rozhodčí: Hányš, Jati, Pena.

ŽK: Vodrážka – Mojdl, Altman.

ČK: 44. Mojdl.

Diváci: 70.

FK Komárov: Altman, Klimeš, Šíma (64. Srp), Ženíšek, Lang, Vokáč II, Pužík, Vokáč I, Zítek (70. Krejča), Mojdl, Vajs (74. Kaufman). Trenér: Miroslav Nesnídal.