Středočeši vyrazili do Sokolova v okleštěné sestavě. Na střídačce byli připraveni jen Břížďala a Matyáš Nedvěd. Po jednom z protiútoků a slabém důrazu ve vápně otevřel účet utkání sokolovský Rmoutil. Podobná situace následovala i o deset minut později, kdy na rozdíl dvou branek zvýšil Anděl.

I krátce po změně stran jako první udeřili domácí, ale kvůli ofsajdovému postavení nemohla být branka uznána. Ihned z rozehrávky se míč dostal přes pravou stranu až k Lukavskému, jenž několik metrů za vápnem napřáhl a jeho bomba skončila za Fialou.

Po jednom z brejků Lorenz vychytal nejlepšího střelce soutěže Kubince. Šanci vyrovnat dostali hosté po faulu na Nového. K přímému kopu se postavil kapitán Pužík a výstavní ranou nedal sokolovskému brankáři šanci.

Sokolov začal více držet balon na kopačkách, z čehož pramenilo i množství faulů. Přetažený centr byl jedním z domácích hráčů vrácen před branku, kde udeřil osamocený Holík. I další standardní situaci Sokolov využil, tentokrát se ve vápně dokázal prosadit Krlička.

V závěrečných minutách už se nic důležitého nestalo a tak Komárov v předposledním kole Divize A prohrál 2:4. S ročníkem se svěřenci Marcela Máchy rozloučí domácím kláním se zachraňujícím se Českým Krumlovem. Už teď je ale jasné, že Komárovští skončí na sedmém místě a překonají bodový zisk z minulé sezony.

Sokolov - Komárov 4:2 (2:0)

Branky: 12. Rmoutil, 21. Anděl, 77. Holík, 80. Krlička - 47. Lukavský, 66. Pužík. Rozhodčí: Klečka - Pilný, Prušinovský. Diváci: 110.

Sokolov: Fiala - Čížek, Kabantsov, Krlička, Kýček (69. Jelínek), Zázrivec, Anděl, Rmoutil, Dubnický (69. Václavík (78. Stehlík)), Hradecký (69. Holík), Kubinec.

Komárov: Lorenz - Šmíd (85. Nedvěd Matyáš), Pužík, Suchý, Nový, Soukup, Nedavaška, Lang, Nedvěd Marek, Lukavský, Zítek (46. Břížďala).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...