Už ve čtvrté minutě skóre otevřel Trenkwitz. Kvůli evidentnímu ofsajdu ale branka nemohla být uznána. Aritma držela míč a soupeře do příležitostí téměř nepouštěla, sama ale zahrozila jen jednou a Lorenz domácí podržel.

Na druhé straně po faulu na Lukavského z přímého kopu vyzkoušel pozornost brankáře Rouba kapitán Pužík. Skóre se ale poprvé měnilo až za několik málo okamžiků. Soukupův rohový kop si na malém vápně našel Nový, jehož hlavičku Roub vyrazil před sebe, kde se jako první zorientoval Lehedza a nekompromisně zavěsil.

Po obdrženém gólu Pražané přidali. Často se uchylovali k centrům, které ale do pauzy domácí obraně problémy nedělaly. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Macháček se snažil zaskočit Lorenze střelou na bližší tyč, komárovský strážce svatyně byl ale připraven a jeho zakončení vyrazil. Vzápětí si Lorenz poradil i s jedovkou Dostála.

S přibývajícími minutami tlak Aritmy sílil, ale zároveň se Komárovští častěji dostávali do nebezpečných protiútoků. Žádný ale nedokázali dotáhnout a tak se v závěru hosté dostali k rohovému kopu, po kterém Tošnar hlavou vyrovnal. Do závěrečného hvizdu se už nic důležitého nestalo a tak vyrovnané utkání skončilo smírem 1:1.

Komárov - Aritma 1:1 (1:0)

Branky: 34. Lehedza - 87. Tošnar. Rozhodčí: Izugrafov - Žurek, Cigáň. Diváci: 248.

Komárov: Lorenz - Nový, Suchý, Pužík, Lang - Nedvěd (91. Klimeš), Soukup, Nedavaška, Šmíd (68. Zítek) - Lukavský, Lehedza (81. Ženíšek).

Autor: Vojtěch Fairaisl. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...