Poslední kolo ale skončilo bez překvapení. Ve všech třech zápasech, v nichž šlo o záchranu, vyhrály domácí celky. Komárov inkasoval v 25. minutě v Rokycanech poprvé z kopaček Matase. Hosté se v Husových sadech snažili o vyrovnání, ale to nepřišlo. Pět minut před koncem po závaru ve vápně hostů a nastřeleném břevnu zacílil přesně Procházka, který pečetil na konečných 2:0.

V dalších zápasech posílené béčko Příbrami přehrálo jasně 4:0 Petřín Plzeň a Klatovy vše jistily výhrou nad Aritmou Praha 3:1. Černý Petr tak zůstal Rokycanům které sestupují společně s Tochovicemi a Horní Břízou z hodně vyrovnané divizní skupiny A.

V Hořovicích se hrálo o to, jestli domácí zakončí úspěšnou sezonu výhrou nad předním celkem divize Katovicemi. Nestalo se tak, Hořovice prohrály 1:3, když na Hnídkův zásah do Kotenovy sítě odpověděl po minutě Wacker. Modrobílí litovali za stavu 1:2 po střele Bálka neproměněné penalty. V závěrečné minutě pečetil na konečný výsledek hostující Požárek.

Oba týmy z našeho regionu si divizi zahrají i v příštím ročníku a fanoušci se už teď mohou těšit na hojně navštěvovaná derby.

Rokycany – Komárov 2:0 (1:0)

Branky: 25. Matas, 85. Procházka.

Rozhodčí: Mudra, Langmajer, Kastl.

ŽK: Lang, Vokáč I (oba KOM).

Diváci: 250.

FK Komárov: Šebek, Srp, Kaufman, Ženíšek, Lang, Vokáč II, Pužík, Vokáč I, Vajs (38. Lehedza), Lukavský, Krejča (61. Zítek). Trenér Miroslav Nesnídal.

Hořovice - Katovice 1:3 (1:2)

Branky: 26. Wacker - 25. Hnídek, 40. Bálek, 90. Požárek.

Rozhodčí: Makovička, Novotný, Kotalík.

ŽK: Vokůrka (HOŘ).

Diváci: 100.

SK Hořovice: Koten, Smetana, Hlídek, Puchmertl (53. Vokůrka), Šíma (53. Bělohlávek), Kuška, Mareš, Záluský (46. Königsmark), Wacker, Polák (50. Čapek), Landa. Trenér Ivan Pihávek.


Načítám tabulku ...