„Zápas prožívat na tribuně je šílené, každý, kdo to zažil, ví o čem mluvím. Snad už se to nebude ale opakovat,“ věří hořovický hráč. Táborsko B by si při pohledu na sestavu zasloužilo spíše označení „A“.

„Hosté přijeli v druholigové sestavě, ale že bych viděl nějaký obrovský rozdíl, to se říct nedá. Kluci se semkli a hráli fantasticky,“ chválil celek modrobílých distancovaný útočník. Z kádru táborského áčka se v sestavě objevili například Vandas, Zadražil, Berešík, Vozihnoj, exbudějovický Pouček, Prošek, Kopřiva, Zárybnický. Sestava hostů vzbuzovala respekt ale jen na papíře. Očekávaný výkon nakonec podal asi jenom Březina, který hrál opravdu srdíčkem. Hořovicko je hodně zaskočilo. Oba góly Hořovicka vstřelili mladí hráči. První gól dal Machy (Mach), ten po celý zápas ukazoval, že je to velký talent hořovické kopané. A druhy Anýž, který naší hru velice oživil,“ radoval se po utkání Pavel Novotný, který podotkl: „Máme šíleně mladý kádr, ale tohle vítězství nám pomůže do dalších bojů.“ V kabině Tábroska to po zápas vřelo. „Řekl bych, že jsme promarnili velikou příležitost k zisku prvních bodů. Už jenom kvůli složení mužstva. Ale nesplnili jsme naše očekávání. Na utkání byl i asistent trenéra áčka, který sledoval svoje hráče,“ zlobil se vedoucí mužstva hostů Petr Kolář.

Hořovicko chce na první vítězství v podzimní sezoně samozřejmě hned navázat v dalším utkání, které je čeká v sobotu od půl páté. „V sobotu to musíme zvládnout doma s Jindřichovým Hradcem a potom v derby v Berouně,“ dodal hořovický Pavel Novotný. Dodejme, že divizní derby v Berouně je plánováno na sobotu 22. září od půl páté prozatím na stadione s umělým povrchem na Máchovně.