„Bohužel musím říci, že nám nevyšla zcela jednoznačně první půle a o výsledku rozhodlo prvních třicet minut. Soupeř nás nemilosrdně trestal a předčil nás ve všech činnostech. Soběslav měla dobře organizovanou obranu a nepouštěla nás do brankových příležitostí,“ rmoutilo trenéra ČLU Beroun Petra Podzemského.

Jeho tým snížil až v závěru. „Hosté nás pustili na dostřel vlastně až při standardní situaci v třiaosmdesáté minutě, kdy se David Počta dobře zorientoval v pokutovém území a snížil. Bohužel to bylo z naší strany všechno a hosté si již pohlídali zcela zasloužené vítězství,“ řekl berounský kouč.

Ilustrační foto
Fotbalisté Březové, Karlštejna a Drozdova byli za otloukánky

V týdnu připraví svůj tým na divizní derby, které je na programu v sobotu od půl čtvrté na stadionu pod Remízkem. „Derby s Hořovickem má vždycky náboj a svoji atmosféru. Bohužel máme plno zraněných hráčů, tak se hlavně potřebujeme dát do pořádku po zdravotní stránce,“ dělá vrásky na čele zdravotní stav hráčů ČLU trenérovi Petrovi Podzemskému.

O duelu Hořovicka v Rokycanech již Deník. Jaký pohled na remízu 2:2 měl rokycanský trenér Michal Dejmek, který byl na svůj tým pěkně naštvaný: „Předvedli jsme nejhorší výkon na podzim. Po posledním zápase jsme si mysleli, že to půjde samo, a tvrdě jsme málem na to doplatili. Soupeř využil naši laxnost a otočil utkání. V závěru jsme naštěstí zapnuli a srovnali. Dva body jsou pro nás po takovém vystoupení zlaté.“

Rozhodčí Jaroslav Pakosta z Příbrami odřídil na mistrovství světa v malé kopané v australském Perthu finálové střetnutí, ve kterém nastoupili proti sobě reprezentanti Mexika (v černém) a Brazílie (ve žlutém).
Rozhodčí Jaroslav Pakosta odpískal finále mistrovství světa. Nic víc není, říká
Ilustrační foto
Komárov poprvé padl venku, doslova na poli