Jeho tým hrál od začátku dobrou partii, kterou okořenil vedoucí brankou. „Před prvním gólem jsme měli ještě dvě velké šance, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Aritmě jsme po chybě v obraně dovolili dostat do jedné šance v první půli, kterou neproměnila. Další velké šance z její strany již nepřišli,“ postřehl záložník Berouna Lukáš Sklenář.

Skóre otevřel Jakub Krůta. „To je jedna z věcí, ze které mám radost. Standardním situacím jsme se také věnovali a z nacvičeného signálu se Jakub prosadil na zadní tyči. Gól jsem mu moc přál, já jen doufám, že to je ten Jakub Krůta, který nasázel v krajském přeboru dvanáct gólů za půl sezony,“ pochvaloval si sehranost týmu Podzemský. „První gól padl po nacvičeném rohu, kde jsem si vyměnil balon s Petrem Pipiškou a centroval na zadní tyč, kde byl připravený Kuba Krůta a ten nadvakrát překonal brankáře a šli jsme do vedení,“ popsal vedoucí branku svého týmu Sklenář.

Sám ve druhém poločase přidal druhý gól z penalty. „Po faulu na Lhotku jsme měli možnost zahrávat pokutový kop. Na penaltu jsem si věřil a proměnil jsem. Byl to pro nás důležitý uklidňující gól a poté jsem už věřil, že to dotáhneme do vítězného konce,“ řekl Lukáš Sklenář. I na lavičce si Berouňané oddechli. „Na penaltu jsou určeni dva až tři hráči. Zodpovědnost na sebe vzal Lukáš Sklenář a proměnil. V tu chvíli do konce utkání zbývalo patnáct minut. Aritma má ve svých řadách vysoké hráče, a proto jejich dlouhé auty byly velice nepříjemné. Co je potěšující, je nula na kontě Pavla Šebka. Tentokrát nebyl v takové permanenci. Kromě jedné malé domů, kdy jsme si zavařili díky našemu terénu, mimochodem kvalita našeho hřiště je příšerná, a střele ve druhém poločase, nemusel Pavel řešit žádnou vážnější situaci,“ byl spokojen Petr Podzemský, který dodal: „Tři body jsou pro nás důležité, mě těší nula v kolonce obdržené branky. Na druhou stranu nás teď čeká dvojzápas s celky na prvním a třetím místě.“