Zápas přinesl spíše urputný boj o každý metr trávníku než přehlídku vyložených šancí. Do těch se oba celky příliš nedostávaly a i když měli domácí o něco více ze hry, naráželi na pozorně bránící hosty. 

Postupem času se přitvrzovalo a závěr byl plný emocí. Nejprve v 72. minutě dostal červenou kartu za úder loktem do hlavy hořovický Vostárek. V samotném závěru se pak domácí hlasitě dožadovali penalty za ruku při závaru před brankou, ale píšťalka mlčela. Na hřišti to po závěrečném hvizdu trochu jiskřilo, hráči si mezi sebou chtěli vyříkat pár záležitostí, ale nakonec se vše uklidnilo a do šaten odcházely oba týmy s bodem.

„V zápase jsme opět hráli víc s míčem a snažili se prolomit hodně hluboký obranný blok soupeře. První půli jsme měli dvě dobře šance, oni jednu po naší zbytečné ztrátě míče u půlky. Druhá půle byla ještě víc o nás, soupeř hrál na náhodu a vyloženě se soustředil na obranu,“ hodnotil hořovický kapitán Jiří Mareš.


A doplnil: „Měli jsme tam dvě tři dobré situace, které jsme nevyužili a pak i o deseti po vyloučení Vostyho jsme byli aktivnější a měli několik zakončení. Největší tutovka přišla v 90. minutě, ale Waky (Nikolas Wacker) sám před brankářem bohužel zakončil kousek vedle,“ mrzelo Mareše, který dodal: „Remízu zvenku asi bereme, ale byli jsme většinu zápasu fotbalovější a měli blízko ke třem bodům. Chceme potvrdit ten bod výhrou doma proti Klatovům.“

Utkání kapitánů Marešů vítěze nepoznalo.


Aritma – Hořovice 0:0. Rozhodčí: Klír, Kvaček, Schmeiser. ČK: 72. Vostárek. Diváků: 160.


Aritma: Roub – Ielitro, Hodík, Lőffler, Dostál Š., Dostál D., Mareš (73. Kubr), Macháček (69. Červený), Novotný (84. Musil), Komárek, Vožický.


Hořovice: Beran – Smetana, Hlídek, Puchmertl, Kuška, Mareš, Záluský, Wacker, Vostárek, Landa (56. Buben), Bělohlávek (88. Čapek).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...