Lépe jsou na tom aktuálně Hořovice. Tým kouče Ivana Pihávka zabral, třikrát po sobě vyhrál a reálně stále žije v naději. Má 22 bodů a na nesestupovou třináctou pozici Mariánských Lázní, u nichž vyhrál v předminulém kole brankou Poláka z poslední minuty, ztrácí tři body. Beroun má bodů jen osmnáct a kufry mu dlouholetá manželka divize už pomalu stěhovala za dveře, ale mužstvo se vzchopilo a doslova za minutu dvanáct zabralo výhrou v Sedlčanech.

I díky tomu bude mít sobotní mač obrovský náboj, někteří se dokonce obávají, že by emoce mohly nakynout víc než lívance Krále Já I. a jeho rádce Atakdále v pohádce Byl jednou jeden král.

Snad budou oba celky přidávat fotbalové ingredience přiměřeně důležitosti mače, který se hraje v sobotu od 17 hodin na hřišti v Berouně na Ostrově.

Před osmi lety coby mladík hájil Pavel Šebek branku Hořovic. Teď se je bude snažit vychytat.
Pavel Šebek: Přes výhru není zatím co slavit

Zápas má už delegovány rozhodčí, o jejichž výkonu to bude také hodně. Jako hlavní bude zápas řídit plzeňský Jan Mičan, na čarách mu budou asistovat Pavel Šiška a Jakub Hamouz Jakub. Delegátem je jindřichohradecký Jaromír Chlaň.

Aby toho nebylo málo, pro změnu v neděli si to na tom samém místě a ve stejném čase rozdají B týmy v okresním přeboru. Hořovice ze třetího místa pomýšlí na možný postup a pro berounské béčko to bude zase pro změnu prestižní utkání.

Na atraktivní podívanou se rozhodně přijďte podívat.

Jiří Mareš (uprostřed) proměnil penaltu.
Jiří Mareš: Naučili jsme se vyhrávat. A je pořád dobrá parta!