Oba týmy hrály pohledný fotbal se spoustou šancí. Do sestavy domácích se navíc vrátil kapitán a legenda klubu Milan Mészáros, hostům chybělo několik hráčů včetně lídra Michala Pužíka. Jako první rozvlnil síť v desáté minutě po rohovém kopu univerzál hostů Nový.

Klatovští hráči věděli, že musí nepříznivý stav zvrátit a tak se hnali do útoku. Několik šancí si vypracovali, ale na hostující obranu v čele s brankářem Lorenzem dlouho nevyzráli. Až v 74. minutě zavelel k obratu Mészáros. Jenže euforii ihned vystřídalo zklamání. Krátce po rozehrávce se do šance dostal Lukavský a chladnokrevně vrátil Komárovu vedení.

Domácí si vypracovali několik závarů, ale žádný z nich nedotáhli do vytouženého gólu. Když navíc v nastavení vstřelil premiérovou branku za Komárov Matyáš Nedvěd, bylo o vítězi rozhodnuto.

„Očekávali jsme velmi těžký zápas, navíc jsme vyrazili v okleštěné sestavě. Nicméně jsme byli přesvědčení, že můžeme zvítězit, pokud předvedeme kvalitní týmový výkon, což se taky potvrdilo,“ okomentoval utkání proti Klatovům nejlepší střelec Komárova a hrdina zápasu Jakub Lukavský.

Komárov stejně jako na podzim porazil soupeře z Klatov výsledkem 3:1. Tři kola před koncem se svěřenci Marcela Máchy nachází na sedmé příčce tabulky a v dalším kole přivítají v sobotu od 10:30 hodin na domácí půdě třetí Mariánské Lázně.

Klatovy - Komárov 1:3 (0:1)

Branky: 74. Mészáros - 10. Nový, 75. Lukavský, 93. Nedvěd Matyáš. Rozhodčí: Toucha - Lepič, Matyš. Diváci: 120.

Komárov: Lorenz - Suchý, Ženíšek, Lang (63. Zítek), Nedvěd Marek, Soukup, Vokáč, Šmíd, Nový, Lukavský (92. Nedvěd Matyáš), Nedavaška.

Autor: Vojtěch Fairaisl


Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...