Zápas měli rozehraný skvěle. Po šesti minutách šli Komárovští do vedení zásluhou kapitána Pužíka, který proměnil pokutový kop. Další gól brzy přidal krásnou střelou ze střední vzdálenosti Lukavský. „První gól padl po akci, kdy mi Mára (Marek Nedvěd) poslal balón za obranu, já jsem byl u míče dřív než gólman, který mě fauloval. Následně Půža proměnil suverénně penaltu. Při druhém gólu se ke mě dostal odražený míč a dvakrát jsem si ho posunul a potom přibližně z dvaceti metrů vystřelil, střela sedla výborně,“ komentova nejlepší okamžiky hostů  útočník Jakub Lukavský.

Do poločasu ale stihli domácí snížit, po standardce ze strany Pužík prodloužil míč nešťastně do vlastní brány.

Po návratu z kabin to byla v podstatě hra na jednu branku. Komárov si moc šancí nevytvořil a domácí hodně tlačili. „Do dalších příležitostí jsme se už moc nedostávali, za zmínku stojí Valiho (Valerii Lehedza) hlavička za stavu 1:2, která bohužel směrovala doprostřed brány,“ smutnil Lukavský.

V poslední patnáctiminutovce se usmálo štěstí na domácí mančaft. Nejprve nejlepší střelec soutěže Votava využil zaváhání v obraně a sólo akcí vyrovnal. V nastavení přilétl do vápna centr, který před Blehou stihl hlavou tečovat do sítě Mischnik. „Druhá půle byla z naší strany katastrofální, byli jsme pod neustálým tlakem domácích a nebyli jsme schopni podržet balón po delší časový úsek. Bylo evidentní, že jsme fyzicky odešli. Je potřeba dodat, že jsme zápas odehráli ve splácané sestavě, jelikož nám chybělo několik hráčů ze zdravotních důvodů,“ mrzí Lukavského.

Jindřichův Hradec – Komárov 3:2 (1:2). Branky: 39. vlastní Pužík, 77. Votava, 92. Mischnik – 6. Pužík (PK), 12. Lukavský. Rozhodčí: Fojtík, Braun, Klír. Diváků: 200

FK Komárov: Bleha – Klimeš, Ženíšek, Pužík, Lang – Vokáč I, Zítek (66. Srp), Břížďala, Lukavský, Nedvěd – Lehedza.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...