"V dalším, už pátém kole, zavítala naše U19 do areálu na Doubravce. Soupeř měl po čtyřech kolech zatím jen tři body, nicméně v prví části hry nám nedal nic zadarmo. Opět jsme viděli spoustu soubojů, nákopů a nepřesností. V závěru prvního poločasu vápně vybojoval míč hlavičkou Čapek a následnou dorážkou dal Bašík na 1:0," popsal dění v první půli na plzeňské Doubravce hostující funkcionář Jindřich Landa.

Poté dodal: "Ve druhé části jsme začali soupeře přehrávat a začaly padat branky. V 60. minutě ze skrumáže před brankářem zakončil Čapek, po třech minutách po individuálním průniku pak zařídil penaltu, kterou s přehledem proměnil Kuška. Závěrečný účet na 4:0 podtrhl důraznou hlavičkou opět Kuška. Šestou výhrou v řadě jsme se opět posunuli na čelo tabulky s jednobodovým náskokem na Táborsko. V příštím kole vyrazíme opět do Plzně za nevyzpytatelným Petřínem."

Utkání starších dorostů Petřín Plzeň a Hořovicko se hraje v sobotu od 10:15, po nich vyběhnou od 12:30 na trávník mladší dorostenci. Hostující Hořovicko U17 vstoupí do zápasu ze čtvrté pozice v tabulce.

Beseda Pavla Vrby a Aleše Hrušky z FC Viktoria Plzeň se žáky ZŠ a MŠ v Mohylové ulici v Plzni
Vrba dorazil na besedu do školy. Měl rád zeměpis, s češtinou to bylo horší
Ilustrační foto
Skandál v derby dvou vesnic: Zlomený nos i škrcení rozhodčího