Hořovicko – Sedlčany 0:1 (0:1)

Branka: 44. Senft. Rozhodčí: Maiello, Opočenský, Cichra. Diváků: 100.

FK Hořovicko: Grégr, Krupička, Pešl (74. Jančí), Bělohlávek (79. Šíma), Pyšek, Klimeš, Andrle (61. Hlídek), Machurka, Přibyl (61. Smetana), Kuchař, Březina.

Velmi přátelská atmosféra panovala při posledním utkání divizní A skupiny v Hořovicích, kde domácí přivítali sedlčanský Tatran ve středočeském derby. Stadionem se linula vůně připravovaného gulášku a točící se kýty. To vše mohlo ovlivnit týmy, aby zápas odchodily. Ve velkém vedru se však hrál pěkný fotbal, ve kterém si chtěly oba celky připsat tři body a zastřílet si. Gól však viděli diváci pouze jeden. "Je to náročné hrát v takovémhle vedru, člověk se hned unaví," přiznal domácí Daniel Klimeš.

Před utkáním předali zástupci klubu týmu starší přípravky vítězná trička a ukázali pohár za první místo v okresním přeboru.

Jejich starší kolegové začali na hřišti poněkud hůře než soupeř. Sedlčany se dostaly v úvodu do několika slibných situací, ale nepřesná muška a brankář Grégr odmítli hostům otevřít skóre. Poté se do hry dostali i domácí, jenže podobně jako hosté nedokázali skórovat. Branka hostů padla minutu před poločasem, kdy se po vyšachování domácí obrany prosadil Senft.

V domácím týmu tentokrát od začátku byly znát téměř všechny opory. Březina dobře rozdával míče, Pyšek přes hendikep zraněné ruky prokazoval, jak je platným hráčem, scházel pouze zraněný Mach. Postupně se vydával dopředu z pozice beka Klimeš a Hořovicko sahalo po vyrovnání. Nejblíže k němu byl Bělohlávek, jemuž gólovou střelu zblokoval Brotánek. Pyškovu střelu zastavila tyč. "Pak ještě když Bělda (Bělohlávek) nastřelil břevno, to byla škoda," litoval Klimeš. Na druhé straně otevřená hra a domácí prahnoucí po vyrovnání přinesli i příležitosti hostů, ale branka už nepadla. A to i přesto, že Hořovicko ve druhé půli postupně okysličilo svoji hru několika dorostenci.