V půl třetí nastoupí v dresu druholigového Táborsku v úvodním jarním kola na půdě Vlašimi. Táborsko si od mladého „snipera“ slibuje to samé, co dělal v Králově Dvoře: střílet góly. „Jana Macha vnímáme jako perspektivního hráče, kterému bude letos na podzim dvaadvacet let. Je výborně rychlostně vybavený. Vyhrává hlavičkové souboje. V každém přípravném utkání se dostával do šancí, rozhodl přípravný zápas s Varnsdorfem,“ uvedl člen správní rady klubu Ondřej Dvořák.

Mach zaujal vedení jihočeského klubu právě i v dalších přípravách, když skóroval hned v prvním zápase proti béčku Viktorie Plzeň. Dvěma góly pak přispěl k vítězství 2:1 nad rezervou Dynama České Budějovice.

„Z osmdesáti devadesáti procent mám o základní sestavě na Vlašim jasno,“ sdělil trenér Táborska Sergej Golubevs před utkáním ve Vlašimi, jenž je rád, že až na výjimky (Pecháček, Schramhauser, Brabec) jsou všichni hráči zdraví (po zranění už se brzy vrátí i Adam Provazník).

Jarní část druhé ligy skončí už v půlce května a hrát se bude i ve středu. Dle trenéra Golubevse tudíž bude soutěž velmi náročná: „Nebude moc prostoru na trénování, často se ocitneme v rytmu zápas regenerace zápas. To je pro hráče dobré, pro trenéra však ne,“ usmál se kouč Táborska. Předseda správní rady Ondřej Dvořák sdělil, že klub vypsal pro hráče velmi slušné prémie, pokud v aktuálním ročníku skončí do šestého místa tabulky.