Zkušený 55letý kouč má na co navazovat. Jeho předchůdci Marek Zápotočný a Marek Nikl pozvedli příbramský celek od propasti až na vrchol druhé ligy. Středočeši díky nim přezimují na vedoucí příčce a i vedení si od Uhrina slibuje, že naváže na jejich práci a dovede je zpět mezi elitu.

„Jsem nadšený, že se nám podařilo do klubu přivést takto zkušeného trenéra. Po podzimní části jsme na prvním místě a naším jarním cílem je postoupit do ligy. Oproti ostatním konkurentům máme nevýhodu, že jsme momentálně ve složité finanční situaci. Dušan Uhrin je kvalitní trenér a já věřím, že pomůže, abychom na jaře společně oslavili postup," uvedl pro příbramský web prezident klubu Jaroslav Starka.

Dušan Uhrin je českým fotbalovým fanouškům znám. V minulosti vedl například Mladou Boleslav, kterou v roce 2006 dovedl ke druhému místu, dále se postavil i na lavičku Slavie Praha, Bohemians či Viktorie Plzeň, v zahraničí vedl například gruzínské Dinamo Tbilisi s nímž slavil mistrovský titul, kyperský AEL Limassol, běloruský Dinamo Minsk, či rumunské týmy Temešváru a v posledních letech v Česku známou Kluž.

Uhrin už byl představen příbramskému týmu. Následující dva týdny už bude chystat i tréninky. S týmem se pak opět setká v lednu na začátku zimní přípravy před nadcházející jarní části sezony.