Už po dvaceti minutách hry musel nuceně vystřídat Petr Tvrz. O chvíli později zahrál v pokutovém území rukou domácí obránce Dubský a zkušený Hájek nabídnutý pokutový kop s přehledem proměnil. „Výhra se nerodila vůbec snadno. Hned ve druhé minutě jsme dostali tyč a o 10 minut později šel domácí útočník sám na bránu, ale zakončil vedle. Takže hned na začátku jsme měli potřebné štěstí. A to se nás dál drželo, když rozhodčí nařídil pokutový kop, který jsem proměnil. Ve zbytku poločasu se už nic vážného nestalo,“ střízlivě hodnotil první půli Daniel Hájek.


Do poločasu musel trenér Šilhavý sáhnout do sestavy ještě jednou, kdy se zranila posila z Cembritu Vlastimil Janda. Po deseti minutách druhého dějství standardní situaci rozehrál Hájek a smolař utkání Dubský si vstřelil vlastní gól.

„Druhý gól zkraje první půle jsme dali po standardní situaci, kdy jsem nacentroval přesně na Šmíďáka (Jan Šmíd) ten měl dost času na zpracování, jen mu trošku utekl balón a zřejmě ho domácí obránce uklidil do brány,“ popisuje Hájek.


Obrana v čele s brankářem Novákem si udržela čisté konto a když v 80. minutě přidal definitivní razítko za výhrou mladý talent David, jenž se trefil již ve druhém zápase v řadě, bylo rozhodnuto. „Třetí gól mladého Davida padl z dobrého napadání M. Frydrycha a dalšího důrazu právě mladého Ondry a zakončení na první tyč. Za mě byli sice domácí lepší, my se ale soustředili na nulu vzadu, což se nám povedlo a jsme rádi za tři body,“ dodal.

Beroun ze dvou jarních odvetných soubojů bere šest bodů a vykročil za záchranou tím nejlepším způsobem.

Nelahozeves - Beroun 0:3 (0:1). Branky: 25. Hájek (PK), 55. Dubský (vlastní), 80. David. Rozhodčí: Poklop - Pudil, Chalupa. Diváků: 75.

Beroun: Novák - Tvrz (23. Štefan), Novák, Frydrych Petr (46. Tlamsa), Šmíd, Janda (33. Honek), Hájek, Šikanedr, Hrypas (78. Frydrych Marek), David, Horel (67. Tarasov).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...