Úvodní minuty byly na šance bohaté. Hned v páté minutě netrefil Šmíd míč na půlce a domácí Sedláček postupoval sám na Nováka, kterému udělal kličku a zakončil do odkryté branky. Téměř okamžitě po rozehrání se po lajně prohnal Petr Frydrych, centr Hrypase prošel až k na vápně stojícímu Davidovi a ten krásnou utaženou střelou k tyči nedal gólmanovi domácích Páleníkovi žádnou možnost k zákroku.

Berounským se těžko dostávalo do zakončení a víc ze hry měli spíše domácí. V polovině prvního dějství se hostům nepovedl odkop, toho využily Jinočany a hezkou kombinací se dostaly až před Nováka, kterého Vostracký propálil na bližší tyč.

Po necelých patnácti minutách po změně stran fauloval před vápnem kapitán Miloš Novák. K přímému kopu se postavil Kalaš a nádhernou ranou navýšil vedení Jinočan. Zvrátit vývoj utkání mohl po hezké kombinaci Šmíd, na brankáře ale nevyzrál. Závěrečný tlak nepřišel, místo toho pět minut před koncem definitivně rozhodl o osudu zápasu hlavičkou Nový.

Beroun tak podruhé v sezóně proti Jinočanům prohrál 1:4. V sobotu 6. dubna do Berouna dorazí tým z Podlesí, začátek je naplánován na 16:30 hodin.

Jinočany - Beroun 4:1 (2:1). Branky: 5. Sedláček, 22. Vostracký, 59. Kalaš, 86. Nový - 6. David. Rozhodčí: Blížil - Budil, Souček. Diváků: 60.

Beroun: Novák L. - Novák M., Šmíd, Hájek, Šikanedr, Hrypas, David (46. Honek), Horel, Frydrych M., Janda, Frydrych P. (62. Vopěnka).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...